MMA

Hybrid MMA 4 – znamy datę gali w Zielonej Górze! Mocne nazwiska w rozpisce

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od kolejnej ekscytującej gali Hybrid MMA w Zielonej Górze. Do klatki wejdą między innymi byli zawodnicy KSW, czy Fame MMA.

Hybrid MMA to zawodowa organizacja, która miesza różne dyscypliny sportów walki. Na jej galach dochodzi oczywiście przede wszystkim do pojedynków na zasadach MMA, boksu oraz ekscytującej formuły kickboxingu w małych rękawicach.

Hybrid MMA 4: Kiedy? Kto walczy?

Oficjalnie znamy już datę kolejnej gali. Hybrid MMA 4 odbędzie się 20 kwietnia w Zielonej Górze. Kto zawalczy na wydarzeniu? Organizatorzy zebrali naprawdę mocne nazwiska. Do klatki wejdą między innymi znani z KSW Michał Andryszak i Wojciech Kazieczko, czy popularny trener Przemysław Szyszka.

Popularny „Longer” to zdecydowanie jedna z największych gwiazd w karcie walk. Były mistrz FEN mierzył się też swego czasu z Philem De Friesem o wakujący pas królewskiej kategorii wagowej KSW. Andryszak ma na koncie ponad 35 zawodowych pojedynków.

Wojciech Kazieczko to utalentowany zawodnik, który ma za sobą cztery starty dla największej polskiej organizacji MMA. Po dwóch przegranych z rzędu jej władze uznały, że warto dać Wojtkowi szansę na odbudowanie się i powrót na właściwe tory.

Sprawdź!  Najman podsumował porażkę reprezentacji Polski! "Jak ci z Mołdawii opowiedzą kumplom w robocie, to nie uwierzą"

Na Hybrid MMA 4 do klatki wejdą też Kacper Frątczak oraz Przemysław Szyszka. Pierwszy jest wielokrotnym mistrzem świata w kickboxingu i nie zaznał jeszcze przegranej w zawodowej karierze. Drugi zaś to popularny trener, który swego czasu przygotowywał do walk Radka Paczuskiego, czy Arka Wrzoska. Wielką rozpoznawalność zdobył też trenując freak fighterów.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.