UFC

Georges St-Pierre typuje walkę Conor McGregor vs. Dustin Poirier 3!

Żywa legenda wagi półśredniej UFC, Georges St-Pierre, wierzy, że Conor McGregor pokona swojego najbliższego rywala, którym jest Dustin Poirier. Kanadyjczyk wytypował nawet w której rundzie się to stanie!

Georges „Rush” St-Pierre typuje!

Były mistrz wagi półśredniej UFC podał swoje przewidywania do zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 264. Popularny GSP uważa, że Conor McGregor wyjdzie zwycięski z trylogii. Obecnie między nim, a Dustinem Poirierem jest wynik 1-1. Kanadyjczyk swoje stwierdzenie na kanale YouTube Tristar Gym popiera przykładem rewanżu Irlandczyka z Natem Diazem z 2016 roku.

– Myślę, że McGregor wygra. Bardzo dobrze wygląda w starciach rewanżowych. Według mnie wygra przez KO w drugiej rundzie.

Kursy na walkę McGregor vs Poirier są wyrównane.

  • Zwycięstwo Poiriera – 1.90
  • Zwycięstwo McGregor – 1.90

Darmowy zakład na galę UFC odbierzesz tutaj – rejestrując się z kodem FANSPORTU dostajesz 29 zł na start + zakład bez ryzyka do 200 zł. Tylko dla nowych klientów legalnego bukmachera firmy STS!

Zarówno Poirier jak i McGregor wygrali ze sobą poprzez TKO. „Notorious” zwycięsko wyszedł z pierwszego starcia w roku 2014. Był wówczas na fali wznoszącej, a wygrana z „Diamond’em” już w pierwszej rundzie była ważnym punktem na trasie do mistrzostwa wagi piórkowej UFC.

Sprawdź!  Dustin Poirier o Charlesie Oliveirze: "Trzeba szanować to, jak ktoś wspiął się na sam szczyt i zdobył tytuł mistrzowski."

Poirier po porażce z Irlandczykiem przeniósł się do wagi lekkiej, gdzie zdobył nawet pas tymczasowego mistrza tejże wagi. W walce o tytuł pokonał Maxa Hollowaya. Drugie starcie miało miejsce w styczniu bieżącego roku. Obaj fighterzy podchodzili z innego pułapu, traktowano ich jak weteranów MMA. Ostatecznie walkę przed czasem wygrał „Diamond” przez TKO w drugiej rundzie.

Źródło: MMA News

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *