FEN

Gala FEN 35 już w czerwcu w Ostródzie. Znamy pierwsze nazwiska

Na wczorajszym FEN 35 ogłoszono, że 26 czerwca organizacja powróci do Ostródy z galą o numerze 35. Ponadto zdradzone pierwsze nazwiska zawodników którzy wystąpią na tym wydarzeniu. Pierwszym ogłoszonym zestawieniem jest walka pomiędzy Adamem Kowalskim (12-6-1) a Marcinem Filipczakiem (5-1).

Adam Kowalski jest jednym z najbardziej widowiskowych zawodników walczących pod szyldem Fight Exclusive Night. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. W FIght Exclusive Night zadebiutował  w 2019 roku, gdzie na gali z numerem 25 pokonał Rafała Kijańczuka (9-4). W ostatnim boju na FEN 31 przegrał przez TKO z Marcinem Wójcikiem (14-7).

Marcin FIlipczak jest perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia. Obecnie może się pochwalić pięcioma wygranymi  z rzędu. W swoim poprzednim pojedynku na FEN 33 poddał w kontrowersyjnych okolicznościach Rafałą Kijańczuka (9-4).

Zieliński, Łebkowski, Krystian Bielski wystąpią na FEN 35 w Ostródzie

Kamil „Bomba” Łebkowski jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk. W przeszłości występował dla takich organizacji jak PLMMA, WSOF czy ACB. Od pięciu lat występuje dla Fight Exclusive Night, gdzie pokonywał takich rywali jak: Piotr Hallmann (19-6) czy Łukasz Demczur (7-4).  W swoim ostatnim boju na FEN 29 został znokautowany przez Kacpra Formelę (12-4).

Sprawdź!  Mirosław Okniński komentuje wyrzucenie Trybsona z klubu. „Dzieją się mocne rzeczy. Przyszedł papier, trzeba to wyjaśnić”

Adrian Zieliński jest byłym czempionem FEN w kategorii piórkowej. W przeszłości posiadał pas mistrzowski PLMMA w kategorii lekkiej. W ostatnim boju na Babilon MMA 10 przegrał przez decyzję z mistrzem tej organizacji Danielem Rutkowskim (12-2) Ich rewanż miał odbyć się na pierwotnej gali FEN 28, ale jak wiemy to wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Ostatecznie do ich kolejnej potyczki doszło na FEN 31, gdzie po raz kolejny na punkty zwyciężył „Rutek”.

Krystian Bielski w ostatnim czasie miesza wygrane z porażkami.  Od 2019 roku walczy dla Fight Exclusive Night. W poprzednim boju wystąpił na ACA 114 przegrał przez nokaut z Kamilem Oniszczukiem (8-1).

Gala FEN 35 odbędze się 26 czerwca w Ostródzie.

Poniżej przedstawiamy Wam pierwszą zapowiedź tej gali.

źródło: FEN

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *