FAME MMA

Freak fighter z FAME MMA pobity! Zwrócił się do swoich kibiców o pomoc i oferuje nagrodę!

Freak fighter walczący dla federacji FAME MMA za pośrednictwem social mediów przekazał, że został pobity i zwrócił się do kibiców o pomoc.

Wacław Osiecki, czyli „Wac Toja” ma na koncie jeden pojedynek. Zadebiutował w klatce podczas gali FAME 17, kiedy to wyszedł do pojedynku jako underdog. W starciu zaprezentował jednak świetną formę i z łatwością znokautował Sebastiana Fabijańskiego w zaledwie 35 sekund.

Freak fighter obiecuje nagrodę

Teraz o zawodniku FAME zrobiło się głośno za sprawą wpisu, jaki zamieścił na swoim Instagramie. Jak się okazuje, w minioną środę około godziny 5:00 nad ranem został pobity na plaży w Łebie przez dwóch napastników. Za pomoc w odnalezieniu mężczyzn oferuje nagrodę:

– Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wczoraj tj. 12.07 około 5:00 zostałem pobity przy głównym wyjściu na plaże w Łebie. Z napastnikami w oddali były jakieś 4 dziewczyny i 1 lub 2 starsze kobiety i 1 starszy mężczyzna + na plaży było trochę osób. Jeden niższy jakieś +170 wzrostu i ok. 28 lat chudy blondyn krótkie włosy, oczy niebieskie. Drugi wyższy +180 myślę, że około 30 lat. Dość gruby, zarośnięty, oczy piwne, złoty łańcuszek z krzyżykiem.

– Obaj to mieszkańcy Łeby. Ten chudy miał zdaje się czerwoną czapkę New Era, białą koszulkę z czerwonymi napisami i chyba bordowe spodenki 3/4. Najprawdopodobniej chwalą się swoim dokonaniem, więc jeśli ktoś słyszał cokolwiek, proszę o informacje. Za wskazanie imion, nazwisk i dokładnego adresu zamieszkania przewidziana jest nagroda 1000 złotych

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.