FAME MMA

Ferrari zabrał głos w sprawie pojedynku z Adamkiem! Chce z nim zawalczyć w MMA [WIDEO]

Amadeusz Roślik po raz kolejny wypowiedział się na temat Tomasza Adamka. Freak fighter chętnie przywitałby pięściarza w formule MMA.

Kilka miesięcy temu „Ferrari” głośno mówił o tym, że chce pojedynku z byłym mistrzem świata. Liczył nawet na to, że dostanie z nim walkę, jeśli uda mu się pokonać Kamila Łaszczyka. Poniósł jednak porażkę, która pociągnęła za sobą sporo kontrowersji, co pokrzyżowało jego plany.

Teraz jednak Adamek dołączył do federacji FAME MMA, dla której stoczy dwa starcia. Wydawałoby się więc, że zestawienie z „Ferrarim” jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl Amadeusz przyznał, że nie podoba mu się to, w jaki sposób „Góral” wyśmiewa freakowych zawodników MMA.

Jeżeli Adamek zdecydowałby się na taką walkę, to z chęcią pokaże mu, czym są mieszane sztuki walki:

– Nie będę mu ubliżał. Jeżeli chce sprawdzić się w MMA, bo widziałem, że kpi z amatorów, to zapraszam. Myślę, że Tomek jest z tych osób, które będą się podśmiechiwać, ale w życiu do nikogo nie wyjdą, nawet do amatora. Jedyne co mu mogę zarzucić, to słabe jest z jego strony to, że się śmieje z amatorów, ale sam nie wyskoczy w MMA.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.