Clout MMA

Ferrari to zbyt łatwy rywal? Denis proponuje walkę 2vs1

Denis Załęcki jest przekonany, że „Ferrari” nie ma najmniejszych szans. Jest nawet gotów dać mu fory i stoczyć walkę dwóch na jednego.

Wydaje się, że kwestia walki „Bad Boya” z Amadeuszem Roślikiem jest już przesądzona. Nieco ponad miesiąc przed galą Clout MMA 5 „Ferrari” celowo zaatakował zawodnika z Torunia i rozpoczął konflikt. Na sprowokowanie Denisa wystarczy naprawdę niewiele, jednak mimo to potencjalny rywal nie przebierał w słowach.

Denis chce walki 2vs1

Załęcki jest naprawdę wściekły i zamierza ukarać Amadeusza. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim oświadczył, że z łatwością go pokona – Wjeżdżam i go rozpi…alam. Zgniotę go jak robaka i tyle.

To nie wszystko, gdyż dodał, że z chęcią zawalczyłby 2vs1, aby za jednym razem rozprawić się z „Ferrarim” oraz Natanem Marconiem:

– Wielką krzywdę mu zrobię za te słowa. Ta zniewaga krwi wymaga. W dwóch mogą wyjść na mnie. W dwóch bym ich roz…ał. Dwie pi.dy by wyszły na mnie, to raz-dwa. Oni? Sam byś ich naj..ał.

Starcie z Natanem miało odbyć się na gali Clout MMA 3, jednak finalnie wszystko skończyło się wielkim skandalem. Gdy tylko sędzia rozpoczął walkę, Marcoń odklepał w pierwszej sekundzie. Denis próbował jeszcze go zaatakować, ale zatrzymała go ochrona.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.