FAME MMA

„Ferrari” dopiął swego! Zmierzy się z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem na Fame MMA 17!

Potwierdziło się to, o czym mówiono już od dawna! Kamil Łaszczyk zadebiutuje w świecie freak fightów i od razu wystąpi w walce wieczoru gali Fame MMA 17!

Popularny „Szczurek” to niepokonany pięściarz z rekordem 32-0 (11 KO). O wielkich umiejętnościach Kamila Łaszczyka mogą chociażby świadczyć takie tytuły, jak WBO Inter-Continental, pas WBF oraz Międzynarodowe Mistrzostwo Polski. Na jego niekorzyść może działać fakt, iż występuje na co dzień w kategorii piórkowej.

Jego rywalem będzie oczywiście nikt inny, jak Amdeusz „Ferrari”! Panowie zaczęli medialny konflikt jeszcze we wrześniu, przed pojedynkiem Roślika z Pawłem Bombą. Potem jedna z największych gwiazd sceny freakowej pokonała jeszcze „Hejtera” i oficjalnie zaprosiła pięściarza do oktagonu.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu federacji, pojedynek Kamil Łaszczyk vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik będzie main eventem zbliżającego się wydarzenia! Oprócz tego potwierdzono, że będzie to walka na zasadach MMA, co tylko podnosi szanse większego i cięższego freak fightera. Wszystkie kolejne szczegóły poznamy już jutro wieczorem na pierwszej konferencji prasowej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.