FAME MMA

Ferrari chce uderzyć Denisa Załęckiego z liścia! Ostre słowa Amadeusza [WIDEO]

Amadeusz Roślik w ostrych słowach wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Z całą pewnością „Bad Boy” nie pozostawi tego bez odpowiedzi.

„Ferrari” jest jedną z największych gwiazd polskich freak fightów, a już niedługo stoczy swój pierwszy pojedynek za granicą. 11 maja podczas MF & DAZN X Series 14 Roślik w walce wieczoru zmierzy się z Nathanielem Bustamante znanym jako „Salt Papi”.

Ostre słowa w stronę Załęckiego

Niespodziewanie Amadeusz za pośrednictwem social mediów zaatakował kontrowersyjnego Denisa Załęckiego. Zawodnik z Torunia od dłuższego czasu jest mocno krytykowany z wielu powodów. „Bad Boy” m.in. przegrał przez wyjście z klatki w trakcie starcia, łamanie zasad czy ostatnim razem unikał walki z „Wielkim Bu” i cały czas kładł się na matę.

Jego postawę komentowali inni freak fighterzy czy profesjonalni zawodnicy. Teraz głos zabrał „Ferrari”, który nie gryzł się w język. Zapytany o potencjalną walkę, zapowiedział, że jak spotka Denisa, to uderzy go z liścia:

– Czy bym przyjął walkę z Deniską Załęcką? Mógłbym się mu odlać do pyska tak naprawdę. Kim jest Denis we freak fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to go wyliściuję.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.