Clout MMA

Federacja Clout MMA odpowiedziała na reklamacje po ostatniej gali! Niezadowoleni kibice reagują

Federacja Clout MMA odpowiedziała na reklamacje niezadowolonych widzów. Internauci jednak nie są zadowoleni i domagają się innego rozwiązania sprawy.

Clout MMA zawiodło po raz kolejny. Przy okazji pierwszej gali pojawiły się gigantyczne problemy, a większość osób, która wykupiła PPV, nie była w stanie obejrzeć wydarzenia na żywo. Federacja tłumaczyła to atakami hakerskimi i w ramach rekompensaty przekazała darmowe kody na drugą edycję.

Niestety również i tym razem nie było możliwości obejrzenia gali na oficjalnej stronie Clout MMA. Podobnie jak w przypadku pierwszego wydarzenia występowały problemy z dostępem do strony oraz transmisją. Federacja wyjaśniła, że jest to wina zewnętrznej firmy, która zajmowała się streamingiem.

Ogromna liczba osób zapowiedziała złożenie reklamacji i przekazała, że nigdy więcej nie wykupi Clout MMA. Poszkodowani domagali się zwrotu pieniędzy, jednak w poniedziałek federacja zaczęła wysyłać wiadomości o przekazaniu kodu na trzecią galę.

Twitter zalały wpisy niezadowolonych użytkowników, którzy zamierzają odwołać się od reklamacji, gdyż chcą otrzymać całą kwotę. Co więcej, część z nich złożyła również skargę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który przygląda się całej sprawie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.