FAME MMA

FAME MMA 16 PPV – gdzie i jak oglądać? Jak wykupić PPV? Transmisja FAME MMA PPV

Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się gala FAME MMA 16. Będzie to ostatnie tak duże wydarzenie w świecie freak fight w tym roku. Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem, sprzedano już niemal wszystkie z 12 000 dostępnych biletów – zostały dosłownie ostatnie sztuki. Transmisja z gali dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV na platformie famemma.tv gdzie można również wykupić licencję. FAME MMA 16 PPV – gdzie i jak oglądać? Jak wykupić PPV? Transmisja FAME MMA PPV

FAME MMA 16 PPV

W piątkowy wieczór odbyła się oficjalna ceremonia ważenia oraz Media Trening w trakcie którego zawodnicy pokazali próbkę swoich umiejętności.Organizatorzy zapewnili starannie dobraną kartę walk, która zagwarantowała spore emocje już w trakcie face to face pomiędzy zawodnikami. To jedynie przedsmak tego co czeka nas już jutro w Gliwicach. W walce wieczoru zmierzą się jedni z najpopularniejszych polskich influencerów – Marcin Dubiel oraz Mateusz “Tromba” Trąbka, ale wszystkie pozostałe zestawienia wywołują ogromne zainteresowanie wśród kibiców.

FAME MMA 16 PPV – informacje o wydarzeniu

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat gali FAME 16.

 • Data: sobota, 5 listopada
 • Godzina: 20:00
 • Transmisja online: PPV – tutaj
 • Liczba walk: 10
 • Miejsce: Arena Gliwice, Gliwice
 • Bilety: Wejściówki na to wydarzenie zostały wyprzedane
Sprawdź!  Był bliski debiutu, ale do niczego nie dojdzie! "Szalony Reporter" poza FAME MMA!

FAME MMA 16 PPV – jak wykupić PPV?

Kiedy i o której gala? Wydarzenie rozpocznie się już dziś, w sobotę 5 listopada, o godzinie 20:00. Stream LIVE dostępny wyłącznie w PPV.

W co-main evencie FAME 16 popularny “Sutonator”, król crienge’u Robert Pasut zawalczy z Jackiem Murańskim, który wzbudza wśród kibiców wyłącznie skrajne emocje.

Transmisja FAME MMA 16 PPV

Zanim pozna się cenę PPV Fame MMA 16, należy założyć konto użytkownika. Rejestracja zajmuje niecałą minutę i jest niezbędna do oglądania Fame MMA 16 na żywo. Po założeniu konta i zalogowaniu, co można zrobić TUTAJ, dobrze jest też wykonać test odtwarzacza.

Następnie można przejść do wyboru interesującego nas pakietu PPV Fame MMA 16. Najtańsza wersja to koszt 34,99 zł. Chętni mogą również zakupić pakiet premium w cenie 39,99 zł. Rozszerzona wersja obejmuje dostęp do transmisji z gali przez 7 dni oraz możliwość obejrzenia serwisu komentatorskiego MMA, zwanego Lożą Szyderców.

Ostatnie freak-fight show w tym roku.

Po trzech znakomitych galach, bijących rekordy popularności federacja FAME MMA przygotowała bardzo mocne zakończenie roku dla fanów polskich freak-fightów. Transmisja na żywo rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:30. Licencje PPV można nabyć na platformie famemma.tv, również tam można odbędzie się transmisja.

Sprawdź!  Ostre słowa Piotra Szeligi do nowego zawodnika FAME! "Powiedz mi: co ty k**wa p***dolisz?!"

Karta walk gali FAME MMA 16

 • Mateusz Tromba „Trąbka” vs Marcin Dubiel – main event
 • Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut – co-main event
 • Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński – boks w małych rękawicach
 • Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak
 • Patryk „Patrykos” Domke vs Adrian „Polak” Polański
 • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczak vs Filip „Filipek” Marcinek – K1
 • Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik
 • Marta „Martirenti” Rentel vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.