FAME MMA

FAME chciało ustawić walkę Boxdela z Wielkim Bu? Jest odpowiedź na zarzuty!

FAME odpowiedziało na kontrowersyjny wywiad z udziałem Natana Marconia. Federacja zapewnia, że freak fighter nie mówi prawdy.

Kilka dni temu do sieci trafiła rozmowa Natana z Arturem Przybyszem. Zawodnik stwierdził, że „Boxdel” miał zawalczyć w maju na FAME 21 i dodał, iż federacja chciała ustawić jego starcie z „Wielkim Bu” tak, by te potrwało trzy rundy.

– Miał mieć walkę w maju z „Wielkim Bu”, która miała być ustawiona. „Wielki Bu” by wygrał oczywiście, ale miała być ustawiona, że potrwa trzy rundy.

Głos w tej sprawie zabrał sam Patryk Masiak, który zażartował z wypowiedzi Natana i na swoich social mediach napisał:

– „Boxdel”, czemu nie dzwonisz, że mam walkę w maju w FAME? Mam nadzieję, że skoro „ustawiona walka”, to zgodziłem się za duże pieniądze. A tak serio, to nie spodziewałem się swojego wątku w tej dramie.

Kanał FreakFightPolska zwrócił się także bezpośrednio do FAME. Federacja zapewnia, że nigdy nie zamierzała doprowadzić do takiej sytuacji:

– Oficjalnie dementujemy wspomnianą insynuację. Taki proceder byłby poważnym przestępstwem. Jest dokładnie odwrotnie, federacja FAME aktywnie działa na rzecz eliminowania tego typu praktyk.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.