KSW

Dyrektor sportowy KSW zabrał głos w sprawie Pudzianowskiego! Komentuje jego ostatni wpis [WIDEO]

Wojsław Rysiewski w ostatniej rozmowie został zapytany o Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman zaskoczył bowiem swoim wpisem na social mediach.

„Dominator” w miniony weekend niespodziewanie opublikował zapowiedź walki. Nie jest to oczywiście nic oficjalnego, jednak na grafice znalazł się rywal Brian Shaw, również były strongman i 4-krotny mistrz świata, a także konkretny termin 18 sierpnia 2024.

Wpis Pudzianowskiego wywołał spore zamieszanie, bo na plakacie znajduje się również logo UFC. Fani więc zaczęli zadawać pytanie, czy dojdzie do pojedynku Mariusza w największej organizacji MMA na świecie. Bez wątpienia byłoby to bardzo głośne starcie pomiędzy dwoma legendami strongmanów.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl o szczegóły zapytany został dyrektor sportowy KSW. Wojsław Rysiewski przyznał, że nie ma pojęcia, dlaczego Pudzianowski opublikował taką grafikę, więc może to znaczyć, iż nie ma żadnych planów na zestawienie z Shawem:

– Nie wiem, z jakiego powodu to zrobił. Nic tutaj nie pomogę. Nie mam żadnej wiedzy na temat tej walki. Myślę, że Martin już na pewno ma wiedzę na ten temat.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.