Clout MMA

Duże pieniądze dla piłkarzy w Clout MMA! Borek porównał je do zarobków w Ekstraklasie

Mateusz Borek wypowiedział się na temat zarobków w nowej organizacji Clout MMA, w której zadebiutowało dwóch piłkarzy.

Freakowa federacja stawia na sportowców, którzy dotychczas nie próbowali swoich sił w walkach. Między innymi mogliśmy oglądać na pierwszej gali reprezentanta Polski w siatkówce, czy dwóch zawodników piłki nożnej – Tomasza Hajto oraz Błażeja Augustyna.

Wysokie gaże w Clout MMA

Pierwszy z nich w co-main evencie został poddany przez Zbigniewa Bartmana, jednak postawił trudne warunki. Natomiast drugi wszedł na ostatnią chwilę i na dystansie trzech rund zdominował Dominika Pudzianowskiego, wygrywając przez decyzję.

Według medialnych doniesień Hajto miał zarobić około 400 tysięcy złotych, co potwierdził sam Sławomir Peszko, będący ambasadorem federacji. Teraz głos w sprawie zarobków zabrał dziennikarz Mateusz Borek, który coraz częściej pojawia się na galach freakowych.

W Kanale Sportowym postanowił porównać gaże za walki do zarobków zawodowych piłkarzy grających w Ekstraklasie:

– Nie jestem uprawniony do tego, żeby rozmawiać o konkretnych sumach, mogę tylko powiedzieć, że taki normalny średni kontrakt Ekstraklasy to jest przy dobrym nazwisku spokojnie do zarobienia na jednej walce.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.