Clout MMA

Duża zmiana kursów! Załęcki coraz większym underdogiem na Clout MMA 3

Do gali Clout MMA 3 został zaledwie dzień, jednak doszło do sporej zmiany kursów, jeśli chodzi o jeden z najciekawszych pojedynków na całej karcie walk.

Mowa o starciu Denisa Załęckiego, który powraca do klatki po serii czterech porażek. Tym razem zawodnik z Torunia zmierzy się z Patrykiem Masiakiem, czyli „Wielkim Bu”. Tym razem walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Od początku „Wielki Bu” był sporym faworytem, jednak z czasem kursy się zmieniły. Jeszcze niedawno wygrana Masiaka to 1.50, ale teraz ponownie kurs spadł do 1.30. Natomiast Załęcki nie był jeszcze tak dużym underdogiem, jak teraz.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.30Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.92Fortuna

Warto przyjrzeć się również innym zdarzeniom, niż sama wygrana jednego z zawodników. Nie ma wątpliwości, że zarówno Denis, jak i „Wielki Bu”, będą chcieli zakończyć starcie przed czasem. Kurs na to, że nie dojdzie do decyzji, wynosi 1.21.

Sprawdź!  Ferrari przegrał w Londynie! Nie był w stanie wyjść do 4. rundy (VIDEO)

Natomiast jeśli chodzi o zakończenie walki już w pierwszej odsłonie, bukmacher Fortuna oferuje przelicznik 2.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.