MMAUFC

Dustin Poirier trenuje zapasy ze 180 kilogramowym strongmenem! [WIDEO]

Wczoraj pojawiła się informacja, że Dustin Poirier podpisał kontrakt na trzeci pojedynek z Conorem McGregorem. Dziś sam Irlandczyk ogłosił, że wszystko jest dogadane, więc trylogia niebawem zostanie potwierdzona oficjalnie. Poirier w przygotowaniach do tego pojedynku postanowił popracować nad zapasami. By treningi były jeszcze bardziej efektywne, zaprosił na sesję treningową 180 kilogramowego, wielokrotnego mistrza świata strongmanów – Briana Shawa.

Dustin wykazał się sporymi umiejętnościami i zmusił duszeniem zza pleców ogromnego siłacza do poddania się, jednak w późniejszym etapie 'sparingu’ – to Poirier znalazł się w gorszej pozycji i było widać, że różnica masy w tej sytuacji robi ogromną różnicę.

Brian Shaw przyległ swojego rywala i tak naprawdę pozostawił Poiriera bez wyjścia z tej sytuacji.

Źródło: Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.