UFC

Drobny wypadek autokaru z Israelem Adesanyą w drodze na konferencję!

Wczorajsza konferencja prasowa przed UFC 281 odsunęła się w czasie z powodu wypadku autokaru, którym jechał Israel Adesanya.

-> Obstaw UFC 281 i oglądaj na żywo!

Najważniejszą informacją oczywiście jest to, że nikt nie poniósł obrażeń. O zdarzeniu jako pierwszy poinformował brazylijski portal AGFight. Autokar, na którego pokładzie znajdował się mistrz kategorii średniej UFC Israel Adesanya oraz klubowy kolega Nigeryjczyka, champion wagi piórkowej, Alexander Volkanovski, uderzył w hydrant w drodze na Madison Square Garden.

Pojedynek „The Last Stylebendera” z Alexem Pereirą, który będzie main eventem zbliżającej się gali UFC 281, pozostał w karcie walk. Obaj panowie nie mogą się doczekać, by ponownie się ze sobą zmierzyć. Pierwszy raz spotkają się w oktagonie, gdyż poprzednie walki toczyli w kickboxingu.

Zarówno Adesanya, jak i „Poatan” są przekonani o wygranej. Na korzyść Brazylijczyka przemawia fakt, iż ich ostatnie spotkanie to on zakończył brutalnym lewym sierpem, którym położył spać „Izzy’ego” w 3. rundzie starcia. W podobny sposób skończył też przed kilkoma miesiącami Seana Stricklanda.

Sprawdź!  (VIDEO) Błachowicz powraca do formy po kontuzji! "Ręce zaczynają chodzić na odpowiednich obrotach"

Kursy bukmacherskie na UFC 281

Galę UFC 281: Adesanya vs. Pereira obstawisz i obejrzysz NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.