GROMDA

Don Diego na gorąco po zdobyciu pasa! Wskazał kolejnego przeciwnika: „Pokazał się z dobrej strony. Jest wart tego”

Za nami wyczekiwana gala GROMDA 13. Po emocjonującym main evencie poznaliśmy pierwszego mistrza największej polskiej federacji walk na gołe pięści.

W main evencie wczorajszego wydarzenia Mateusz Kubiszyn zmierzył się z Bartłomiejem Domalikiem. Pojedynek był bardzo wyrównany i na zmianę swoje momenty miał jeden i drugi zawodnik. Potężne ciosy dochodziły do głowy fighterów, ale ostatecznie „Don Diego” zaczął zyskiwać wyraźną przewagę.

W piątej rundzie bez limitu czasowego Kubiszyn mocno rozbijał „Balboę” i wydawało się, że prędzej czy później zobaczymy nokaut. W końcu narożnik jednak rzucił ręcznik i poddał Domalika, a sam zawodnik nawet nie protestował.

Na gorąco w rozmowie z fansportu.pl nowy mistrz GROMDY przyznał, że bym gotowy na długi i wyniszczający pojedynek – Ja jestem przygotowany zawsze na długi bój i też dlatego takie tempo było. Już przy rozgrzewce czułem, że jest dynamit w ręce, jest siła, jest tlenu. Po prostu przygotowałem się tak, jak trzeba.

Natomiast zapytany o kolejnego przeciwnika, przyznał, że prawdopodobnie będzie to Łukasz Parobiec, który po błyskawicznym nokaucie oświadczył, że chciałby ponownie walczyć o tytuł:

Sprawdź!  GROMDA 13 – Znamy datę walki Balboa vs Don Diego!

– Myślę, że jest wskazanie na to. „Goat” pokazał się z dobrej strony, ale myślę, że jeszcze chwilę trzeba poczekać, aż zamaże tę porażkę z „Balboą”. Zajebistą walkę zrobili. Jeszce chwila, ale myślę, że „Goat” jest wart tego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.