Clout MMA

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk w Clout MMA? Jest komentarz włodarza!

Denis Załęcki dołączy do Clout MMA i zmierzy się z Danielem Omielańczukiem? Lexy Chaplin, która jest włodarzem organizacji, zabrała głos i odpowiedziała na pytania po konferencji.

„Bad Boy” dotychczas swoje wszystkie freakowe walki stoczył w High League, które niedawno zakończyło działalność. Część zawodników prowadzi już rozmowy z innymi organizacjami jak FAME czy Prime Show MMA, gdzie dołączył Jacek Murański.

Kibice liczyli na to, że być może Denis zasili szeregi FAME, gdzie mógłby zmierzyć się m.in. z Piotrem Szeligą, czy stoczyć inne głośne pojedynki. Jak się jednak okazało, federacja nie jest zainteresowana ani „Bad Boyem”, ani jego ojcem, co przekazał sam „Boxdel”.

Gdy został zapytany o to, gdzie zawalczy Denis, bez zastanowienia odpowiedział – W FAME na pewno nie. My mamy statement ten na temat środowisk kibicowskich.

Denis Załęcki w Clout MMA?

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go właśnie w Clout MMA. Do Prime Show MMA zapewne nie dołączy ze względu na mocny konflikt z włodarzem Kasjuszem Życińskim. Po konferencji w rozmowie z dziennikarzami więcej zdradził Lexy Chaplin.

Sprawdź!  (VIDEO) High League 3 - wyniki ważenia! Denis Załęcki sporo cięższy od rywala!

Zapytana o to, czy zobaczymy takich zawodników jak np. Jacek Murański, czy Denis Załęcki, przyznała że w Clout MMA nie zawalczy „Muran”, natomiast z „Bad Boyem” trwają rozmowy:

Jacka u nas nie ma i z tego, co wiem, to nie będzie. Ale osoby jego pokroju? Zależy kto. A Denis Załęcki, z nim rozmawiamy. Denis… jesteśmy otwarci.

Lexy przyznał również, że lubi tak zwane dymy i chciałaby zorganizować starcie Denisa z Danielem OmielańczukiemJestem fanką dymów. Kogo bym chciała zobaczyć? O, Denis kontra Omielańczuk. Wiem, że jest konflikt, więc to by była fajna walka sportowa, ale też dymiąca.

W federacji Clout MMA możemy spodziewać się też Pawła Bomby. Pojawił się na konferencji, a nawet przerwał wywiad z Lexy. Natomiast sama właścicielka federacji zapytana o niego, przyznała:

– „Scarface” jest dobrym freak fighterem, bo potrafi dymić, a ostatnio zaczął wygrywać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.