Clout MMA

Denis Załęcki prezentuje swoją szybkość! Pokazał urywek z treningu [WIDEO]

Denis Załęcki nie ukrywa, że w nadchodzącej walce stawia na szybkość. Ma to być jego najmocniejsza broń w starciu z doświadczonym rywalem.

„Bad Boy” już w sobotę wraca do klatki i w main evencie gali Clout MMA 2 zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Starcie odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, jednak jeśli Załęcki złamie zasady, formuła zmienia się na pełne MMA.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Denis zapewnił, że jest w naprawdę dobrej formie i zaskoczy reprezentanta WCA swoją szybkość. Jest przekonany, iż Omielańczuk nie nadąży za jego ciosami.

– Takiego dobrego Denisa jeszcze nie było. To jest nowość, co to będzie. Ważę niecałe 104 kg, źle się czuję z taką wagą, ale muszę. Chcę postawić konkretny opór i wiem, że jego trzy ciosy to moich trzydzieści. Taką, jaką ma gardę szczelną, to nie przepali tego w walce – przyznał.

Dodatkowo na swoich social mediach opublikował urywek z treningu. Na zaledwie kilkusekundowym materiale zaprezentował swoją szybkość i wyjaśnił, że nie zamierza więcej zdradzać:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.