Clout MMA

Denis twierdzi, że został oszukany! Składa protest po walce z Omielańczukiem! [WIDEO]

Za nami gal Clout MMA 2, podczas której doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Walka odbyła się na zasadach boksu, jednak w przypadku dwóch fauli „Bad Boya” formuła zmieniała się na MMA. Załęcki dobrze rozpoczął i często trafiał Omielańczuka, jednak jego ciosy nie robiły większego wrażenia na weteranie wagi ciężkiej.

Denis składa protest

Natomiast reprezentant WCA posłał na deski Załęckiego już w pierwszej rundzie. W drugiej odsłonie bezradny Denis zaczął faulować poprzez kopnięcie oraz próbę obalenia. Unikał także ciosów rywala, padając na deski, nie przyjmując wcześniej uderzenia.

Omielańczukowi zaczęły puszczać nerwy i za każdym razem, gdy Denis upadał, prowokował go, by ten wstał i walczył dalej. W trzeciej odsłonie Denis po raz kolejny złamał zasady, po czym w końcu sędzia ogłosił, że formuła zmienia się na MMA, mimo że mógł zrobić to znacznie wcześniej.

Niestety na tym zakończyła się walka. Załęcki wyszedł z klatki przy gwizdach kibiców. Oświadczył, że nie zamierza bić się na zasadach MMA, a po wszystkim ogłosił, iż składa protest, gdyż sędziowie próbowali go oszukać poprzez zmianę formuły.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Diego" przeprasza Denisa! Takiej odpowiedzi się nie spodziewał! "Ja mu ręki nie podam dożywotnio"

Całą wypowiedź Denisa na gorąco po walce znajdziesz tutaj:

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.