Clout MMA

Denis twierdzi, że został oszukany! Składa protest po walce z Omielańczukiem! [WIDEO]

Za nami gal Clout MMA 2, podczas której doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Walka odbyła się na zasadach boksu, jednak w przypadku dwóch fauli „Bad Boya” formuła zmieniała się na MMA. Załęcki dobrze rozpoczął i często trafiał Omielańczuka, jednak jego ciosy nie robiły większego wrażenia na weteranie wagi ciężkiej.

Denis składa protest

Natomiast reprezentant WCA posłał na deski Załęckiego już w pierwszej rundzie. W drugiej odsłonie bezradny Denis zaczął faulować poprzez kopnięcie oraz próbę obalenia. Unikał także ciosów rywala, padając na deski, nie przyjmując wcześniej uderzenia.

Omielańczukowi zaczęły puszczać nerwy i za każdym razem, gdy Denis upadał, prowokował go, by ten wstał i walczył dalej. W trzeciej odsłonie Denis po raz kolejny złamał zasady, po czym w końcu sędzia ogłosił, że formuła zmienia się na MMA, mimo że mógł zrobić to znacznie wcześniej.

Niestety na tym zakończyła się walka. Załęcki wyszedł z klatki przy gwizdach kibiców. Oświadczył, że nie zamierza bić się na zasadach MMA, a po wszystkim ogłosił, iż składa protest, gdyż sędziowie próbowali go oszukać poprzez zmianę formuły.

Sprawdź!  Denis Załęcki vs. Piotr Szeliga? "Bad Boy" przekonany o szybkiej wygranej! "No gdzie on szuka podjazdu do mnie..."

Całą wypowiedź Denisa na gorąco po walce znajdziesz tutaj:

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.