MMAONE ChampionshipUFC

Demetrious Johnson o Jonie Jonesie: Nie widzę nikogo, kto byłby w stanie go pokonać

W rozmowie z TMZ Sports, Demetrious Johnson – gwiazda i były mistrz organizacji UFC w kategorii muszej, aktualnie występujący pod szyldem One Championship przyznał, że nie widzi na ten moment zagrożenia dla Jona Jonesa. Jones wakując pas kategorii półciężkiej podjął decyzję o zmianie kategorii wagowej na ciężką i co raz częściej mówi się o jego potencjalnej walce z mistrzem – Francisem Ngannou.

Johnson może się pochwalić bardzo dobrym rekordem 30 zwycięstw i tylko trzech porażek. Zapytany przez redaktora o zawodnika wszechczasów światowego MMA nie wskazał bezpośrednio na Jonesa, jednak uplasował go w gronie zdecydowanych faworytów.

Nie widzę nikogo, kto mógłby go w najbliższym czasie pokonać. Nikt mu raczej nie zagrozi. Ma świetne warunki fizyczne i naprawdę wszystko, by królować również w dywizji ciężkiej. Za każdym razem gdy oglądałem jego walki, to czułem, że on się bawi swoim przeciwnikiem.

Johnson zapytany o receptę na sukces Jonesa, odpowiedział:

Zasięg i szybkość. Te cechy mogą powodować, że będzie dominował. Oczywiście o ile nie straci szybkości, ale po migawkach, które wrzuca, wnioskuję, że nie. On jest w czołówce najlepszych zawodników wszechczasów.

Źródło: BJpenn.com

Sprawdź!  Bójka zawodników UFC. Padły mocne oskarżenia!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.