Clout MMA

Dawid Załęcki vs Wielki Bu na Clout MMA 4! „Crazy” zmierzy się z kolejnym byłym rywalem syna!

Wielki Bu dobrze przewidział, z kim przyjdzie mu się zmierzyć w Clout MMA. Po walce z Denisem Załęckim przyszedł czas na pojedynek z jego ojcem, Dawidem „Crazy” Załęckim!

Odsłaniamy kolejne tajemnice karty walk CLOUT MMA 4. Już 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do hitowego starcia w K-1. Dawid CRAZY Załęcki zmierzy się w klatce CLOUT MMA z pogromcą jego syna, Patrykiem WIELKIM BU Masiakiem. Bilety na galę CLOUT MMA 4 są dostępne na GoingApp.pl!

Czas na ogłoszenie trzeciego pojedynku nadchodzącej gali CLOUT MMA 4. Na grudniowym Santa Clout Patryk WIELKI BU Masiak pokonał Denisa BAD BOYA Załęckiego, ale nie ukrywał swojego rozczarowania. W klatce nie miał okazji rozwinąć skrzydeł. Kolejna okazja już 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Czy po rozprawieniu się z synem, pokona seniora rodu?

Przeciwnikiem WIELKIEGO BU będzie Dawid CRAZY Załęcki. Doświadczony freak-fighter bił się w organizacji CLOUT MMA już dwukrotnie. Na pierwszej gali przegrał z Denisem Labrygą przez kontuzję, ale jego występ wzbudził wielkie wrażenie wśród kibiców. W rewanżu z legendą polskiego K-1 Tomaszem Sararą zremisował, sprawiając wielką sensację w Płocku.

Sprawdź!  Wielki Bu nie zawalczy na Prime MMA 6! Prezydent Torunia zablokował jego pojedynek!

WIELKI BU i CRAZY zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach. Trzy rundy po trzy minuty mocnej bitki!

Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Dawid CRAZY Załęcki vs Patryk WIELKI BU Masiak dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak

Źródło: Informacja prasowa

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.