Clout MMA

Dawid Załęcki szczerze o porażkach Denisa: „Ten rok był dla niego upadkiem” [WIDEO]

Dawid Załęcki w ostatnim wywiadzie miał okazję podsumować swój występ na gali Clout MMA oraz kontrowersje związane z Denisem.

„Crazy” zmierzył się z Tomaszem Sararą i nawet udało mu się posłać na deski weterana kickboxingu. Szybko jednak kibice zapomnieli o jego walce ze względu na to, co wydarzyło się w starciu Denisa z Danielem Omielańczukiem.

To już druga dyskwalifikacja „Bad Boya” z rzędu. Najpierw kopał w walce bokserskiej przeciwko Pawłowi Tyburskiemu. Podczas Clout MMA 2 robił to ponownie, dodatkowo faulując w inny sposób, jak np. celowym uderzeniem w krocze. W końcu wyszedł z klatki i nie chciał dalej bić się z Omielańczukiem.

W wywiadzie dla fansportu.pl Dawid przyznał wprost, że ten rok był dla jego syna upadkiem. Wierzy jednak w to, że w kolejnym Denis odbuduje się po serii czterech porażek i pokaże, co potrafi:

– Ja wiedziałem, że wychodzi skazany na porażkę. W trzy miesiące miał małe szanse, daliby mu pół roku i by to wygrał. Coś tam formę zrobił, pierwsza runda mu wyszła, tak teraz mam nadzieję, że utrzyma to wszystko. Ten rok był dla Denisa upadkiem, tak przyszły będzie wznoszący i pokaże jeszcze, ile jest wart.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.