KSW

Darko Stosić przygotowuje się do kolejnej walki w KSW! Zawalczy o pas z Phil De Friesem!? [ZDJĘCIA]

Darko Stosić na dobre zaaklimatyzował się w Polsce. Były zawodnik UFC ostatni raz walczył na wrześniowej gali KSW 63, gdzie przez niejednogłośną decyzję sędziowską pokonał Michała Andryszaka. Do pojedynku przygotowywał się w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie sparował głównie z Janem Błachowiczem, czy Danielem Omielańczukiem. Pochodzący z Serbii 29-latek postanowił pójść za ciosem i do kolejnego pojedynku również przygotowuje się właśnie w WCA. Poniżej znajdziecie zdjęcia z treningu z Izu Ugohonem pod okiem trenera Roberta Jocza.

Stosić po nieudanej przygodzie w UFC powrócił do wagi ciężkiej i w największej polskiej organizacji znokautował już dwóch rywali podbijając serca kibiców. Najpierw w drugiej rundzie na KSW 59 brutalnie rozprawił się Michałem Włodarkiem, a na KSW 61 w pierwszej rundzie pokonał Michała Kitę.

29-latek już na KSW 63 miał walczyć o mistrzowski tytuł z niepokonanym w polskiej organizacji Philem De Friesem. Niestety Brytyjczyk doznał kontuzji i w klatce zastąpił go Michał Andryszak. Kibice, jak i eksperci spodziewali się, że pojedynek zakończy się już w pierwszej rundzie, tak jak to przeważnie bywa w walkach „Longera”. Zawodnicy sprawili dużą niespodziankę, bowiem przewalczyli pełen dystans 3 rund, a sędziowie wskazali niejednogłośne zwycięstwo Stosica.

fot. Paweł Ciastek / StrefaMMA.pl
fot. Paweł Ciastek / StrefaMMA.pl

Prawdopodobnie kolejnym rywalem Stosića będzie Phil De Fries, który jest mistrzem kategorii ciężkiej KSW od kwietnia 2018 roku!

Sprawdź!  Chuzhigaev wbija szpilkę w Narkuna. Wspomina "zemstę za Mameda" i zdobycie pasa KSW

1 2 3 4Następna strona

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.