UFC

Daniel Cormier: „Nie widzieliśmy jeszcze nikogo takiego, jak Ciryl Gane.”

Daniel Cormier to były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC. Obecnie jest komentatorem oraz współprowadzącym DC & RC Show na ESPN. Podczas ostatniego odcinka wyraził swoje zdanie o jednym z main eventerów UFC 265.

Już za kilka godzin w Toyota Center w Houston, stan Texas, dojdzie do hitowej gali UFC 265. W walce wieczoru stawką będzie pas tymczasowego mistrza królewskiej kategorii wagowej, a zmierzą się tam Derrick Lewis oraz Ciryl Gane. Jednym z komentatorów będzie były posiadacz pełnoprawnego tytułu, Daniel Cormier. Popularny „DC” w niezwykle pochlebny sposób wypowiedział się na temat jednego z main eventerów sobotniej gali:

– Szczerze uważam, że Ciryl Gane jest zobrazowaniem ewolucji dywizji ciężkiej. Wiemy, że Francis Ngannou jest duży i ma mocne uderzenie, ale widzieliśmy już takich fighterów – pierwszy przykład, Derrick Lewis. Ale nie widzieliśmy jeszcze nikogo takiego, jak Ciryl Gane. Ten chłop porusza się w inny sposób, rozbija cię cios po ciosie i robi to, co pokazywał w poprzednich walkach.

„Bon Gamin” ma obecnie perfekcyjny rekord 9-0. Ostatnią wygraną zaliczył w czerwcu, kiedy to jednogłośnie pokonał Alexandra Volkova. Jego rywal, „The Black Beast”, ma serię 4. zwycięstw. Miał on już szansę pojedynku o pas mistrzowski – w 2018 roku poległ z Danielem Cormierem na UFC 230.

Sprawdź!  Cormier kusi Jona Jonesa hitową walką! Namawia go do wyzwania gwiazdy

Źródło: ESPN

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.