UFC

Dana White wymienił najbardziej przerażających zawodników! „To pi***olony, zimnokrwisty…”

Dana White pojawił się w najnowszym odcinku podcastu bohatera co-main eventu UFC 282, Paddy’ego Pimbletta. Prezydent największej federacji MMA na świecie został poproszony o wymienienie najbardziej przerażających zawodników.

-> Oglądaj UFC 282 na żywo!

Prezydent UFC przez lata miał okazję spotkać wielu zawodników ze wszystkich kategorii wagowych. Negocjacje kontraktowe to jedno, ale często trzeba pilnować nabuzowanych fighterów podczas ceremonii ważenia, face-to-face’ów, czy na konferencjach. White niejednokrotnie nazywał pojedyncze jednostki „złymi sk**wielami„.

W podcaście Paddy’ego Pimbletta, który już w ten weekend wystąpi podczas UFC 282, od jednego z fanów padło pytanie do Dany na temat najbardziej strasznych, czy też przerażających zawodników, z którymi miał styczność. Prezydent federacji musiał się chwilę zastanowić.

Zawsze, jak się p**dolisz z ciężkimi, jak Derrick Lewis. Jak dochodzi do spotkania twarzą w twarz, jego poczucie humoru to jedyne, co odejmuje straszności sytuacji. Bywa zabawny. Ale niech cię ręka boska broni interweniować, gdy Derrick Lewis patrzy na kogoś, kogo nienawidzi. Pamiętam jak stałem między nim i którymś gościem i próbowałem go powstrzymać… Równie dobrze mogłoby mnie tam, k**wa, nie być. Jakby chcieli mi coś zrobić, to by mną rzucili do trzeciego rzędu.

Innym zawodnikiem, który załapał się na listę White’a był były mistrz kategorii półciężkiej – Jon Jones. Dana nazwał go „wybrykiem natury„, a każdy, kto śledzi UFC pamięta chociażby słynną bójkę z Danielem Cormierem.

Sprawdź!  Chris Curtis unika grapplingu i z łatwością rozbija Rodolfo Vieirę!

Ostatnim wymienionym przez prezydenta największej federacji MMA na świecie był mistrz kategorii średniej, Alex Pereira. Dana White przyznał, że jego postawa naprawdę wywołuje dreszcze.

Na chwilę obecną jednym z najbardziej przerażających gości jest Alex Pereira. Patrzysz na niego i widzisz pi***olonego, zimnokrwistego zabójcę… Tych trzech gości przychodzi mi na myśl – zakończył odpowiedź na pytanie Dana.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.