UFC

Dana White o sytuacji z Conorem McGregorem na MTV VMA! „Ludzie, to biznes walk. Mam około 700 świrów na kontraktach.”

Dana White postanowił wypowiedzieć się na temat sytuacji pomiędzy Conorem McGregorem i Machine Gun Kelly’m. Prezydent UFC przeprowadził rozmowę z obydwoma światowymi gwiazdami.

Podczas MTV Video Music Awards 2021 były mistrz kategorii lekkiej, Conor McGregor, starł się z raperem Machine Gun Kelly’m. Według PEOPLE Magazine incydent wyszedł ze strony Irlandczyka, a konkretniej jego chęci do zrobienia wspólnego zdjęcia z MGK. Po odmowie ze strony rapera, Notorious krzyknął na artystę i jego partnerkę, Megan Fox.

Na popularnym w świecie wideo widać, jak Conor McGregor rzuca napojem w kierunku MGK. Tak, jak mało kogo zaskakuje zachowanie Irlandczyka w miejscu publicznym, tak ci, którzy nie są fanami MMA raczej nie liczyli na taką sytuację.

Notorious zdążył już wypowiedzieć się na temat sytuacji, a tą skomentował też Daniel Cormier. Teraz na jej temat wypowiedział się Dana White, który rozmawiał z obiema stronami i całą sprzeczkę nazwał „nieporozumieniem”:

– Taa, wiesz, rozmawiałem z dwojgiem z nich. Wszystko jest w porządku. Zaszło nieporozumienie, czy coś takiego. TMZ rozmawiało już z Conorem i powiedział im, że żadnego problemu nie ma.

Prezydent największej federacji MMA stwierdził, że sytuacje jak ta dzieją się w biznesie walk. Zapytany o zachowanie McGregora, największej gwiazdy tego sportu, White zaznaczył, że ma na kontrakcie wielu innych świrów:

– Ludzie, to biznes walk. Mam około 700 świrów na kontraktach. Pomyślcie o tym. Takie rzeczy się dzieją od czasu do czasu. To nie jest żaden Microsoft. Jesteśmy w szalonym biznesie. Znamy Conora, wiemy, jaki jest. Ci goście to wojownicy i chore gó*no czasem się przydarza!

Conor McGregor obecnie dochodzi do siebie po kontuzji odniesionej na UFC 264 w pojedynku z Dustinem Poirierem. Niemniej jednak trzeba zaznaczyć, że o ile słowa Dany White’a mają sens, o tyle Machine Gun Kelly fighterem nie jest… Chyba, że White myśli też o założeniu podorganizacji freak fight’owej.

Sprawdź!  Gdzie oglądać UFC Vegas 24: Whittaker vs Gastelum z udziałem Bartosza Fabińskiego? Transmisja, stream online, live

Źródło: MMA News

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *