UFC

Dana White o kontuzji Prochazki! „Jest ku***sko źle. Najgorsza kontuzja barku jaką widzieli lekarze UFC”

Szef UFC i menedżer zabrali głos w sprawie kontuzji Jiriego Prochazki. Wyjaśnili, że jest to naprawdę poważny uraz, który na długo wykluczy go z walki.

Podczas gali UFC 282 mieliśmy zobaczyć dwa pojedynki na szczycie kategorii półciężkiej. W minioną środę federacja ogłosiła jednak, że doszło do sporych zmian na karcie walk. Main eventem gali było rewanżowe zestawienie Jiriego Prochazki z Gloverem Teixeirą o mistrzowski tytuł.

Pojedynek został jednak odwołany, a jego miejsce zajął co-main event pomiędzy Janem Błachowiczem Magomedem Ankalaevem. Ponadto mistrz Prochazka zdecydował się zwakować pas, żeby nie blokować dywizji. Znajdzie się on w stawce walki Polaka, który ma szansę, by powrócić na tron.

Koszmarna kontuzja Prochazki

Jak wiemy, Czecha czeka bardzo długa przerwa. Doznał kontuzję barku, która jest bardzo poważna, a Dana White przyznał, że tak ciężkiego uraz w UFC lekarze jeszcze nie widział:

To najgorsza kontuzja barku, jaką lekarze widzieli w historii UFC. Jest naprawdę, k**ewsko źle. Jego bark jest w złym, bardzo złym stanie. Przejdzie poważną operację i będzie wymagał długiej rehabilitacji – przyznał w rozmowie z Yahoo! Sports.

Głos zabrał również menedżer zawodnika, który dodał:

Sprawdź!  Jiri Prochazka zmienił zdanie! Sędzia jednak popełnił błąd: "Odzyskałem przytomność, gdy..."

Jego bark został zniszczony w standardowym wypadku typowym dla zapasów Tim Simpson wyjaśnił, że do kontuzji doszło podczas treningu w UFC Performance Institute – Wiecie, jak to jest z barkami, prawda? Często wypadają i wstawiasz je na swoje miejsce. Poczekaliśmy i wyskoczył. Nigdy do końca nie wiesz, jak to jest z barkami, dopóki tego nie sprawdzisz.

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.