KSWUFC

Damian Janikowski o sparingach z Błachowiczem: „Wiecie, czym się kończy sparowanie z Jankiem…”

Damian Janikowski przyznał, że czasami zdarzy mu się sparować z mistrzem UFC Janem Błachowiczem. W kilku słowach opowiedział, jak to wygląda.

Janikowski to klubowy kolega Cieszyńskiego Księcia, z którym trenuje razem w Warszawskim Centrum Atletyki. Fighter ma na swoim koncie 6 zwycięstw i trzy porażki przez nokaut. Zawodnik od początku kariery walczy w organizacji KSW. Po serii trzech zwycięstw zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Michałem Materlą. Weteran KSW już w pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo przez TKO.

W kolejnym starciu zmierzył się z Aleksandarem Iliciem i tym razem serbski Joker ciężko znokautował Polaka kopnięciem na głowę. Janikowski następnie pokonał Tony’ego Gilesa i zmierzył się z Szymonem Kołecki. Były sztangista brutalnie rozbił Janikowskiego. Sędzia przerwał pojedynek, kiedy ten przyjmował kolejne potężne ciosy.

Od tamtej porażki Janikowski wygrał dwie walki z rzędu. Najpierw z Andreasem Gustafssonem po decyzji sędziów, a w ostatnim starciu przed czasem rozprawił się z Jasonem Radcliffem.

DAMIAN JANIKOWSKI SZCZERZE O SPARINGACH Z JANEM BŁACHOWICZEM

Fighter na swoich social mediach odpowiedział na kilka pytań kibiców. Między innymi przyznał, że chciałby powrócić do klatki tak szybko, jak to możliwe:

Sprawdź!  Phil De Fries wskazał kolejnego rywala, z którym chce się zmierzyć! Jest odpowiedź!

– Chciałbym jak najszybciej. Może nawet na najbliższej gali. Jest to prawdopodobne, że będę się bił na najbliższej gali. Czekam na potwierdzenie, czy to będzie ta gala i czekam na przeciwnika.

Padło również pytanie o sparingu z mistrzem UFC w kategorii półciężkiej. Janikowski odpowiedział krótko, ale szczerze – Czasami się złapiemy. Wiecie, czym się kończy sparowanie z Jankiem… Ze spaniem. Z leżącym Damianem. Janek jest przekotem. Janek, pozdrawiam!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.