UFC

Conor McGregor zapowiada zakup klubu piłkarskiego! „Módl się, by…”

W niedługim czasie możemy stać się świadkami niezwykłego wydarzenia. Conor McGregor poinformował, że interesuje go zakup klubu piłkarskiego. Ma już nawet swoje typy!

Były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC, Conor McGregor, znów znalazł się na ustach wszystkich w ostatnim czasie. Irlandczyk, który od lat prowadzi różne biznesy, ma zamiar wejść w kolejny. Po wielkim sukcesie whisky Proper Twelve oraz rosnącej popularności baru The Black Forge Inn, „Notorious” zainteresował się zakupem klubu piłkarskiego.

Chlesea FC została wystawiona na sprzedaż przez Romana Abramowicza. Rosyjski oligarcha najpierw oddał kontrolę członkom klubowej fundacji, a następnie obwieścił, że chce odsprzedać „The Blues”.

Chcę zbadać ten temat, Chelsa FC – napisał McGregor na Twitterze oznaczając londyńską ekipę. Do wszystkiego dołączył screen z prywatnej rozmowy gdzie napisał: „Chelsea wystawiona za 3 miliardy. Kupmy to.”

Osoba odpowiedzialna za klubowe social media odpowiedział „Notoriousowi”:

Dzięki, Conor McGregor, ale jeśli chcielibyśmy mieć u władzy szalonego, narwanego Irlandczyka to zatrudnilibyśmy Roya Keana jako menedżera.

Nie żartuję. Naprawdę badam ten temat – odpowiedział w już usuniętym wpisie były mistrz UFC w kategorii lekkiej i piórkowej. Nie był to jedyny skasowany tweet w jego wykonaniu. W następnych Irlandczyk wymieniał kluby piłkarskie, których zakupem jest zainteresowany:

Sprawdź!  Colby Covington chce wrócić na szczyt. W tym ma mu pomóc... Jorge Masvidal! "Wstał już w ogóle? Koleś był zmieciony..."

Celtic od Dermota Desmonda, Manchester United od Glazerów, a ostatnio Chelsea FC. Wszystko to sprawdzam. Piłka nożna to to, co mnie czeka. Nie dajcie się zwieźć.

Codziennie kopię. Dlaczego miałbym nie poprowadzić drużyny młodych, oddanych sportowców do chwały. Jest idealny do tej roboty. Módl się, by to była twoja drużyna.

Źródło: Essentially Sports

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.