KSW

Colosseum 2 pobije rekord? Szef KSW zdradził, ile osób obejrzy galę na żywo!

Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie gali na Stadionie Narodowym. Zdradził, czy jest szansa na pobicie rekordu sprzed 6 lat.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Sprawdź!  [WIDEO] Andrzej Grzebyk wygrywa przez potężny nokaut w 1. rundzie na KSW 62

Szef KSW o sprzedaży biletów

Federacja KSW liczyła na to, że uda się pobić rekord pierwszej edycji Colosseum, kiedy to na trybunach zasiadło ponad 57 tysięcy kibiców. Wiemy już jednak, że nie uda się poprawić tego wyniku. Wpłynęły na to problemy ze stanem technicznym Stadionu Narodowego, przez co organizacja miała mniej czasu na promocję wydarzenia.

W rozmowie z Arturem Przybyszem na temat sprzedaży biletów wypowiedział się Martin Lewandowski który przyznał, że zapewne uda się sprzedać około 50 tysięcy wejściówek. Odpowiedział również na komentarze Internautów, którzy twierdzą, że bilety sprzedają się słabo, przez co federacja postanowiła je rozdać.

Szef KSW wyjaśnił, że pewna pula została przeznaczona na konkursy, jednak nie są one wliczane do sprzedaży. Organizacja bierze wyłącznie pod uwagę bilety, które zostały normalnie zakupione przez kibiców:

– KSW Colosseum jest tak gigantycznym przedsięwzięciem, że nikt nic takiego nie robił na świecie. Kiedyś Japończycy, coś tam UFC. Myślę, że dobijemy do tych 50 tysięcy sprzedanych. Jak zwykle fani pitolą, bo podajemy sprzedane bilety. Te, które są podane na rozdawnictwo, konkursy, to przecież w tych sprzedanych biletach ich nie podajemy. (…) KSW się świetnie sprzedaje. Nawet jak nie dobijemy do tych 50 tysięcy, to i tak jest największa impreza…

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Akop Szostak opowiedział o trudnej młodości. "Lałem wszystkich po kolei. Nazywali mnie "Rumunem". Nie znosiłem tego przezwiska."

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.