Clout MMA

Clout MMA 5 za darmo. Oglądaj CZTERY darmowe walki na żywo! [VIDEO]

Gala Clout MMA 5 rozpocznie się już o 19:00. Aż cztery walki będą dostępne za darmo! Gdzie oglądać?

Kolejna gala Clout MMA odbędzie się w legendarnej hali Spodek. Katowice zapłoną od szeregu hitowych freakowych i sportowych walk. Zobaczymy starcia Denis Załęcki vs. Michał Pasternak, Touahri vs. Szadziński na zasadach PRIDE, czy pojedynek „AJ-a” z dwoma rywalami!

Gdzie oglądać Clout MMA 5 za darmo?

Fani freak fightów czekają na kolejny występ Denisa Załęckiego. Torunianin miał zmierzyć się z „Ferrarim”, który jednak wycofał się z powodu problemów rodzinnych. Jego miejsce zajął Michał Pasternak, co zapowiada interesujące, stójkowe starcie dawnych kolegów z maty.

Do klatki raz jeszcze zawita Natan Marcoń. Freak fighter zalazł za skórę niemal każdemu, z kim tylko miał styczność. „Bóg Estetyki jest typowany na pewnego zwycięzcę walki z „Cameraboyem”.

Kartę walk Clout MMA 5 obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Michał „Wampir” Pasternak2.70 – 1.35Fortuna
Albert Sosnowski – „Ludwiczek” i „Super Mario”1.05 – 6.30Fortuna

Clout MMA 5: Transmisja stream za darmo

Gdzie oglądać Clout MMA 5 za darmo? Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Za free obejrzeć możecie studio oraz dwie pierwsze walki gali. Będą to starcia Piotra Bomby z „Sequento” oraz półfinały TAXI GRAND PRIX. Dodatkowo pojedynek Albert Sosnowski vs. Ludwiczek & Super Mario zobaczycie na żywo w eFortuna.pl! Wystarczy postawić dowolny kupon, by otrzymać dostęp do Fortuna TV.

Sprawdź!  Michał Pasternak krytycznie o rekordzie i osobie Labrygi: "Może mówić takie głupoty, ale gdzie indziej"

Kliknij poniżej, by oglądać stream free online z Clout MMA 5.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.