KSW

Ciężki nokaut! Szczepaniak ustrzelony potężnym łokciem [WIDEO]

Za nami pojedynek dwóch zawodników, którzy zawsze dążą do skończenia przed czasem. W konfrontacji tej Artur Szczepaniak, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej zmierzył się z Łotyszem Madarsem Fleminasem.

Dla Szczepaniaka walka na gali XTB KSW 93 będzie piątym starciem w okrągłej klatce. Były pretendent do pasa mistrzowskiego rywalizował ostatni raz podczas gali KSW 86 i starł się wówczas z Henrym Fadipe, którego znokautował w drugiej rundzie.

Fleminas wszedł do okrągłej klatki po raz drugi w karierze i chciał powrócić na drogę zwycięstw po debiucie w KSW, który nie poszedł po jego myśli. Podczas gali XTB KSW 89 Łotysz starł się z Andrzejem Grzebykiem, numerem jeden wśród najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW. Obaj od początku starcia szukali nokautu, ale ostatecznie to karty punktowe wskazały wygranego, którym został Andrzej Grzebyk.

RELACJA

Runda 1:

Zawodnicy zaczynają powoli od przyruchów, bez wielu ciosów. Pierwszy atakuje Fleminas, ale Polak unika uderzeń. Dopiero po dwóch minutach Szczepaniak trafia mocnym podbródkowym i chwilę później prawym prostym. Polak ciągle wywiera presję i w końcu skraca dystans, żeby docisnąć rywala do siatki. Próbuje obalić i zajść za plecy, ale Fleminas dobrze się broni. Łotysz próbuje założyć gilotynę, co kończy się sprowadzeniem ze strony Szczepaniaka. Numer 2 rankingu kategorii półśredniej nie może jednak skontrolować Fleminasa. Niespodziewanie obu zawodników rusza po naciskówkę, ale po chwili sędzia rozdziela fighterów po zakończonej odsłonie.

Sprawdź!  Wstrząsające wyznanie Artura Szpilki! Ważne przesłanie dla wszystkich z problemami

Runda 2:

Fleminas ponownie zaczyna rundę od prostych, próbuje też niecelnego kopnięcia kolanem. Zawodnicy długo wyczekują z atakiem i niespodziewanie Łotysz wystrzelił potężnym łokciem! Polak pada na deski! Fleminas nawet nie dobija leżącego na macie Szczepaniaka.

Wynik: Madars Fleminas wygrywa przez KO w drugiej rundzie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.