Clout MMA

Chore pieniądze oferowane Quebonafide! Raper mógł pobić ABSOLUTNY rekord!

Wiadomość o potężnej gaży, jaką mógł otrzymać z freakową walkę „Tede”, szybko rozeszła się po sieci. Okazuje się, że inny przedstawiciel tego gatunku, „Quebonafide”, mógł zawalczyć za kilkukrotnie większą stawkę.

Wielkie gwiazdy, zarówno w świecie sportu, jak i freak fightów, słono liczą sobie za występy w klatce, czy ringu. O ile dla YouTuberów i celebrytów jest to szansa sprawdzenia się w sportach walki i dodatkowa promocja, o tyle dla pięściarzy i fighterów MMA to sposób zarabiania na życie.

W ostatnich tygodniach dużo mówi się o gaży, jaką zarobią za walkę legend Tomasz Adamek i Mamed Khalidov. Panowie za walkę wieczoru XTB KSW Epic mają łącznie otrzymać ponad 4 miliony złotych. To największa stawka za pojedynek dwóch zawodników z Polski… choć nie dorównuje pieniądzom, które miałby zgarnąć „Quebonafide”.

Oglądaj walkę Adamek – Khalidov w PPV! Odbierz kod

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Różal stanął w obronie Najmana! Komentuje ogromną krytykę pod jego adresem

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

ILE?! Chore pieniądze oferowane „Quebo” za walkę!

Na konferencji przed galą Clout MMA 4 w roli prowadzącego jednego z paneli pojawił się „Tede”. Raper po zakończeniu transmisji udzielił wywiadu kanałowi MMA-BNB, gdzie zdradził, ile oferowano mu za walkę:

– Oferowano mi milion euro [ok. 4,3 miliony złotych], potężne siano. Nigdy nie było takiej kwoty we freak fightach… Ale mogła być! Ja powiedziałem jaka ma być kwota, a oni odpowiedzieli: „OK”. Tyle mogę rzec.

Okazuje się, że ta kwota wcale nie byłaby rekordem. Ba, nawet gaża, którą zgarną Adamek i Khalidov nie dorównuje sumie, którą zaoferowano „Quebonafide”. Raper, którego kibice spodziewali się zobaczyć w klatce Fame MMA naprzeciwko Seabstiana Fabijańskiego zdradził na fanpage’u TurtleHype, że proponowano mu 6 milionów złotych. Takich pieniędzy nie zarabia nawet wiele gwiazd UFC.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.