UFC

„Brzydko kończy się era wielkiego niegdyś mistrza” – „Juras” ocenia występ McGregora na UFC 264

Minionej nocy odbyła się gala UFC 264. W walce wieczoru Dustin Poirier pokonał przez TKO Conora McGregora, który na wskutek fatalnej kontuzji nie był w stanie kontynuować tego pojedynku. Wielu kibiców i ekspertów krytycznie ocenia występ Irlandczyka w tej potyczce. Jedną z tych osób jest Łukasz Jurkowski.

Łukasz Jurkowski jest prawdziwym weteranem mieszanych sztuk. Jest on zwycięzcą pierwszego turnieju KSW. W 2017 roku powrócił do zawodowych startów po sześciu latach przerwy i na KSW 39 zwyciężył na punkty z Rameau Thierry’ego Sokoudjou W swoim ostatnim boju na KSW 61 przegrał przez TKO z Mariuszem Pudzianowskim.„Juras” jest również cenionym ekspertem MMA oraz komentatorem. Jest on jednym z prowadzących programu „Koloseum”, który jest transmitowany na sportowych kanałach Polsatu. Ponadto pracuje on również w programie „Ninja Warriors Polska”. Posiada on również autorską audycję „Jurasówka” w „Newonce Radio”.

Conor „The Notorious” McGregor w swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych i emocjonujących pojedynków. Jest on byłym mistrzem Ultimate Fighting Championship w kategorii lekkiej oraz piórkowej. Bez wątpienia jest najbardziej popularnym zawodnikiem w historii tej dyscypliny. Porażka z Poirierem była jego drugą przegraną z rzędu.

Sprawdź!  Ostra wymiana na linii Adesanya- Vettori! " "Od pierwszego gongu będę go rozpier***alał. Jak po walce na mnie spojrzysz, to będziesz wiedział, który z nas jest lepszy."

Łukasz Jurkowski o walce Poirier vs. McGregor 3

„Juras” na swoim Instagramie wyraził swoje zdanie na temat przyszłości McGregora. Jego zdaniem Irlandczyk był wyraźnie gorszy od Poiriera i nie ma żadnego przypadku w wygranej Amerykanina. Dodał również, że jego zdaniem czas Conora w poważnym MMA już minął.

„Tak jak przewidywałem sportowo @dustinpoirier ponownie lepszy, @thenotoriousmma nic już nowego nie wymyśli. IMO kostka została naruszona przy blokowaniu kopnięć Conora, a później na zmęczeniu dokręcona do końca. Nie ma żadnego przypadku w drugim zwycięstwie Dustina. Co dalej z McGregorem? Fenomen sportu bez dwóch zdań ale Jego czas minął. Trash talk też bardziej irytuje niż bawi. Brzydko kończy się era wielkiego niegdyś mistrza.” – napisał Łukasz Jurkowski na Instagramie.

źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *