Oktagon MMA

Bryczek nokautuje w 56 sekund! Zawalczy o mistrzowski pas federacji OKTAGON (VIDEO)

Robert Bryczek ma za sobą fenomenalne zwycięstwo w organizacji OKTAGON MMA, dzięki któremu zawalczy o mistrzowski tytuł.

W miniony piątek Polak podczas gali w Pradze stoczył swój 12 zawodowy pojedynek. W eliminatorze do starcia o pas wagi średniej zmierzył się z Samuelem Kristoficiem. Cała walka trwała zaledwie 56 sekund i zakończyła się wygraną Bryczka.

Polak w parterze zrzucił na głowę rywala potężne ciosy. Kristofic nie był w stanie bronić się przed atakami Bryczka i sędzia przewał pojedynek. Co ciekawe, Robert jest pierwszym zawodnikiem, któremu udało się skończyć Słowaka przed czasem.

Były zawodnik FEN ma za sobą fenomenalną serię. W ostatnich pięciu pojedynkach pokonał wszystkich rywali w pierwszej rundzie. W kolejnym starciu zmierzy się z dobrze znanym polskim kibicom Patrikiem Kinclem. Czech jest byłym pretendentem do pasa KSW, który pokonał Tomasza Drwala oraz Tomasza Romanowskiego i przegrał z Roberto Soldiciem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.