MMA

Bracia Oleksiejczuk wypowiadają wojnę freakom – „Musimy wyczyścić to wszystko”

Jak doskonale wiemy w ostatnim czasie pojawiło się wiele organizacji freakowych przez co freaki na stałe weszły w świat sportów walki. Oczywiście całe to zjawisko nie podoba się wielu osobom w tym niektórym zawodnikom MMA. Do tego grona oficjalnie dołączają bracia Oleksiejczuk.

Jakiś czas temu Alan Kwieciński, który również zalicza się do świata freaków wypowiedział się w niepochlebnych słowach na temat Mirosława Oknińskiego. Nie spodobało się to Cezaremu Oleksiejczukowi który wielokrotnie wyrażał chęć na taki pojedynek. Młodszy z braci Oleksiejczuk jest niezwykle perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia. Obecnie jest fali czterech wygranych z rzędu. W ostatnim boju na FEN 34 pokonał cenionego Szymona Duszę.

Michał Oleksiejczuk w 2017 roku zadebiutował w UFC na gali z numerem 219, gdzie wygrał z Khalilem Rountree. Jednak, jakiś czas później, wynik ten zmieniono na „no contest” z powodu wykrycia u Polaka niedozwolonych substancji dopingujących. Michał powrócił do klatki w 2019 roku, gdzie pokonywał kolejno Giana Villante i Gadzhimurada Antigulova . Na UFC on ESPN+ 18 doznał pierwszej porażki w amerykańskiej organizacji, przegrywając z Ovincem St. Preux. W ostatnim boju na UFC 260 pokonał byłego mistrza Cage Warriors w wadze półciężkiej Modestasa Bukauskasa. Michał w naszym rankingu polskich zawodników MMA zajmuje drugie miejsce w dywizji do 93 kilogramów a szóste miejsce w P4P. Natomiast jego brat znalazł się 10. pozycji w kategorii półśredniej. Pełną wersję rankingu znajdziecie TUTAJ.

Bracia Oleksiejczuk kontra świat Freaków

Podczas wczorajszej gali Babilon MMA 23 Michał i Cezary Oleksiejczuk w wywiadzie dla mmarocks.pl zapowiedzieli wyczyszczeniu freaków ze sportu. Młodszy z braci Oleksiejczuk ponownie wyraził chęć na stoczenie pojedynku z Alanem Kwiecińskim.

Sprawdź!  Don Kasjo nawiązuje do ostatniej walki Parke vs Gamrot: "Skoro jakiś kur** kurdupel go zlał w boksie, no to ja go po prostu zabiję"

„Co do tych freaków, to jak mówię, musimy wyczyścić to wszystko, żeby sportowcy mieli, może nie fejm, ale żeby uwaga była większa na nich skierowana. I tak sobie pomyśleliśmy, że to zrobimy i że to dobra inicjatywa”. – powiedział Michał Oleksiejczuk w wywiadzie dla mmarocks.pl

„To oni weszli w nasz świat. Ostatnio na FEN-ie też było widać dużo tych freaków, także poniosą tego konsekwencje. Najpierw Alan Kwieciński, a potem No kto tam taki cwaniaczek jest? Don Kasjo jest cwaniak. Ale najpierw Kwiecińskiego chcę wyjaśnić.” – dodał Cezary Oleksiejczuk dla mmarocks.pl

źródło: youtube, mmarocks.pl

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.