UFC

Bójki między zawodnikami na zapleczu! Konferencja UFC 279 anulowana! „Roz***dol, totalny roz***dol…”

Od czasu do casu na konferencjach prasowych przed galami UFC pojawiają się problemy. Rzadko kiedy jednak całość zostaje odwołana – zwłaszcza w trakcie jej trwania! Taka sytuacja miała miejsce dziś w nocy.

Problemy zaczęły się od samego początku. Opóźnienie wyniosło około 30 minut, a na scenie pojawiło się nie więcej niż dwóch zawodników. Pierwszymi bohaterami, którzy weszli na scenę byli Kevin Holland i Daniel Rodriguez.

Roz***dol, totalny roz***dol – tymi słowami rozpoczął konferencję prasową Dana White. – Możecie zadawać im pytania. Tam z tyłu dzieje się chore g*wno.

Fighterzy odpowiedzieli na kilka pytań, stanęli do face to face i zeszli ze sceny. Kolejną osobą, która pojawiła się na niej po nich był… jeden z pracowników UFC. Po chwili rozmowy z prezydentem największej federacji MMA na świecie wszystko było wiadome. White powiedział mu, że kończą i zwrócił się do osób przebywających na arenie.

Nie ma szans, by reszta się odbyła. Przepraszam was wszystkich. Jestem w bardzo dziwnym położeniu, coś takiego nie miało miejsca w całej historii tej firmy…

Uwierzcie, podjęliśmy dobrą decyzję. Dla bezpieczeństwa wszystkich lepiej, że by się ona teraz nie odbyła. Przepraszam, dziękuję, że przyszliście.

Co stało się na zapleczu?

Wspomniany Kevin Holland wdał się w scysję z Khamzatem Chimaevem. Nie było to pierwsze spięcie między zawodnikami, którzy już w przeszłości się kłócili. Była to iskra, która wywołała istny pożar na zapleczu konferencji prasowej przed UFC 279. Informację taką, cytując Danę White’a, podał Jose Youngs z redakcji MMA Fighting.

Z czasem na arenie pojawił się Nate Diaz ze swoją ekipą, która miała liczyć ponad 30 osób. Khamzat z kolei ze swoimi ludźmi w niewiele mniejszej grupie. W ruch między zwaśnionymi obozami poszły butelki i wiadomym było, że trzeba będzie wszystko przerwać.

Sprawdź!  Dana White komentuje walkę Karoliny Wójcik. "Była zdecydowaną faworytką, ale..."

Mówiłem, żeby z nami nie zadzierali – można usłyszeć w wideo Chimaeva, które szybko obiegło sieć. – Kevin dostał to, na co zasłużył. Diaz również.

Jak ustalił Ariel Helwani, Khamzat kopnął Hollanda w klatkę piersiową, co było reakcją na ostatnie wypowiedzi „Trailblazera” na jego temat. Gdy tylko udało się rozdzielić tę dwójkę, doszło do wymiany z Natem Diazem.

Dana White w rozmowie z m. in. dziennikarzami MMA Junkie przyznał, że mieli zbyt małą ekipę, gdyż zwykle taka ilość wystarcza. Od teraz jednak wszystko będzie wyglądało inaczej.

Nie mamy tylu ludzi, co na ceremonii ważenia. Będziemy mieli multum ochroniarzy. Taka sytuacja już się nie powtórzy.

Kursy bukmacherskie na galę UFC 279. Obstaw w Fortunie i oglądaj na żywo!

Fani MMA nie zobaczą w TV transmisji z walki wieczoru zbliżającego się show. Cała gala UFC 279: Chimaev vs. Diaz będzie za to dostępna NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Henry Cejudo zniszczy Petra Yana?! "Potrzebuję tylko szansy... I torby z hajsem"

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji UFC 279, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.