UFC

Błyskawiczna wygrana na UFC 303! Talbott znokautował rywala w 19 sekund [VIDEO]

W karcie wstępnej UFC 303 Payton Talbott potrzebował zaledwie 20 sekund, by skończyć przed czasem swojego rywala.

25-letni zawodnik Reno Academy of Combat już po raz 3. zawitał do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Payton Talbott w poprzednich występach poddał Nicka Aguirre i znokautował w 2. rundzie Camerona Saaimana.

Na kilka dni przed występem na UFC 303 fighter z Las Vegas zamieścił w sieci wideo, w którym… zdradził rywalowi, jak ten ma go pokonać. Co więcej, Talbott na wszelki wypadek zamieścił też napisy w języku francuskim. Yanis Ghemmouri był największym underdogiem w rozpisce. Kurs na niego wynosił aż 8.80.

UFC 303: Błyskawiczna wygrana Talbotta!

Talbott błyskawicznie uporał się z Yanisem Ghemmourim. Amerykanin nie szarżował, wyprowadził pojedyncze ciosy, które pozwoliły mu wyczuć dystans i samego rywala. Przestrzelił lewym prostym, ale potężny prawy krzyżowy posłał Francuza na plecy! Fighter odczekał jeszcze chwilę i upewniwszy się, że przeciwnik jeszcze jest w grze zasypał go serią młotków! Sędzia zakończył pojedynek po 19 sekundach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.