UFC

Błachowicz o spotkaniu z Kamaru Usmanem: „Więc mówisz, że ludzie nazywają cię Nigeryjskim Koszmarem…”

Jan Błachowicz skomentował ostatnie face-to-face z Kamaru Usmanem. Były mistrz wagi półciężkiej zmierzy się z liderem rankingu P4P?

W miniony weekend odbyła się gala UFC 276, na której pojawił się „Cieszyński Książę”. Zawodnik miał okazję stanąć twarzą w twarz z Kamaru Usmanem. Mistrz dywizji półśredniej już kilka miesięcy temu zdradził, że planował przeskoczyć wagę średnią i zawalczyć o pas kategorii półciężkiej.

Nigeryjczyk zdominował bowiem dywizję półśrednią i wydaje się, że na ten moment nikt nie może mu zagrozić. Fighter chce jednak kolejnych wyzwań, ale mistrzem w kategorii do 84 kg jest jego rodak Israel Adesanya. Dlatego więc cały czas zastanawia się spróbowaniem swoich sił w limicie do 93 kg.

Błachowicz twarzą w twarz z Usmanem

Za kulisami gali UFC 276 zawodnicy mieli okazję stanąć twarzą w twarz. Co ciekawe, Usman nie odstaje aż tak bardzo pod względem warunków fizycznych i bez wątpienia mógłby sprawić wiele problemów zawodnikom kategorii półciężkiej.

Spotkanie podczas wydarzenia w Las Vegas skomentował „Cieszyński Książę”, który na swoich social mediach udostępnił zdjęcie ze staredownu i napisał:

Sprawdź!  Błachowicz zdradził, ile będziemy musieli poczekać na kolejną walkę - "Czas na przerwę..."

– Więc mówisz, że ludzie nazywają cię „Nigeryjskim Koszmarem”… Potworem. Dobrze. Poluję na potwory. Bez znaczenia, jak bardzo są przerażające.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.