UFC

Arman Tsarukyan udusił aligatora! Zrobi z niego nowe buty!

Arman Tsarukyan podzielił się w najnowszym wywiadzie historią z ubiegłego miesiąca. Ormianin sprawdził swoje grapplerskie umiejętności na… aligatorze.

„Ahalkalakets” zwyciężył w swoim ostatnim występie przeciwko Charlesowi Oliveirze, czym ugruntował swoją pozycję w dywizji lekkiej. Tsarukyan szykowany jest na kolejnego rywala Islama Makhacheva, który w miniony weekend poddał Dustina Poiriera.

Tsarukyan mógł wystąpić zamiast „Diamentu” w main evencie UFC 302. Odmówił jednak ze względu na krótki odstęp czasu między tym, a ostatnim starciem. Ormianin korzystając z wolnego postanowił odwiedzić Everglades na Florydzie, gdzie spotkała go dość nietuzinkowa przygoda – jeśli wierzyć w historię Armana.

Tsarukyan udusił aligatora!

W rozmowie z Arielem Helwanim w programie The MMA Hour Arman Tsarukyan zdradził, że podczas łowienia ryb z kolegą do ich łódki podpłynął aligator.

Udusiłem go. Złapałem, wyciągnąłem z rzeki, udusiłem i zarzuciłem na ramię. Mam licencję na zabijanie aligatorów. Zarzuciliśmy wędkę z kolegą i wyciągnęliśmy go z wody.

Ważył jakieś 50-70 funtów. Złapaliśmy go bez żadnego mięsa, czy innej przynęty W przypadku innego zwierzęcia byłoby mi przykro, ale nie przy aligatorze, Zjadają ludzi. Założyłem mu duszenie zza pleców.

Dziennikarz zapytał też, co Tsarukyan ma zamiar zrobić z truchłem zwierzyny?

Sprawdź!  (VIDEO) Joaquin Buckley przegrywał w parterze, ale wygrał niejednogłośną decyzją!

Przeznaczę go na buty. Założę je do mojej walki o pas. Będę miał na sobie buty z aligatora.

Czy historia jest prawdziwa? Żadnego nagrania nie ma, a jedynym zdjęciem jest to, które sam Arman Tsarukyan zamieścił na Instagramie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.