KSW

Arbi Shamaev typuje walkę Parnasse vs Ziółkowski! „Skończy się TKO albo nokautem. Wydaje mi się, że…”

Arbi Shamaev wytypował nadchodzącą galę na Stadionie Narodowym. Zabrał m.in. głos w sprawie pojedynku o mistrzowski pas.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Sprawdź!  Pasternak i zawodniczka KSW naśmiewają się z Tyburskiego!

Arbi Shamaev o walce Ziółkowski vs Parnasse

– Salahdine z Rajewskim wygrał przed czasem. A Mariana trafił Rajewski. Trudno ocenić, jeden i drugi jest bardzo dobry. W stójce Marian będzie mocno bił lowkicki, będzie bił lewy-lewy-prawy. Akcjami nie będzie podchodził, u Salahdine’a jest ten komfort, że on w stójce dobrze walczy, w zapasach i w parterze też widzieliśmy, jak dobrze kontroluje.

– Wydaje mi się, że Salahdine będzie bardziej pewny siebie w tej układance, w technicznym aspekcie. Trudna to jest walka. Jeżeli miałbym ocenić, to wachlarz umiejętności, ludzi z którymi współpracują, to stawiałbym troszeczkę na Salahdine’a. Ale całym sercem za Marianem. Gameplan będzie bardzo ważny.

Shamaev przyznał również, że jego zdaniem narożnik Parnasse’a postawi wszystko na trzy pierwsze rundy, aby wygrać je na kartach punktowych, natomiast dwie kolejne przewalczyć tak, żeby nie stracić przewagi punktowej, gdyż na dystansie 5-rund lepiej walczy Polak.

Większość spodziewa się właśnie 25-minutowej walki, jednak trener WCA ostatecznie uważa, że starcie zakończy się przed czasem – Nie wierzę, że to skończy się decyzją. Kto by nie wygrał, to skończy się TKO albo nokautem. Jest to trudna walka.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Kawulski wbija szpilkę w freak fighterów! Zabrał głos po ogłoszeniu hitowej walki: "Nikt nikogo nie będzie dojeżdżał, nikt nikomu nie powie źle na mamę, bo..."

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.