FAME MMA

Alan odpalony po telefonie od Pasternaka! Mocne słowa w stronę Wampira! [WIDEO]

Za nami program F2F przed galą FAME Friday Arena 2. Nie brakowało dużych emocji oraz mocnych konfrontacji słownych pomiędzy skłóconymi zawodnikami.

Twarzą w twarz stanęli Alan Kwieciński i Dominik Zadora. Są to byli koledzy, którzy zerwali znajomość oraz trenerską współpracę i mają sobie sporo do wyjaśnienia. Zrobią to już w następny piątek podczas pojedynku, który odbędzie się w Szczecinie.

To jednak nie pomiędzy nimi doszło do awantury, gdyż wykonany został telefon do Michała Pasternaka, który ma konflikt z jednym i drugim zawodnikiem. „Wampir” w ostrych słowach odpalił się najpierw na Zadorę, a następnie na Alana:

Co ciekawe, po tym telefonie wiele osób skrytykowało wypowiedzi Pasternaka, który nie gryzł się w język. O całą sytuację w rozmowie z fansportu.pl zapytany został Alan, któremu mocno nie podoba się to, że „Wampir” wyśmiewa się ze emocji jakie nie trudno zauważyć jeśli chodzi o zestawienie dwóch byłych kolegów.

Na gorąco po konfrontacji miał okazję odpowiedzieć i stwierdził, że Pasternak jest sprzedajny, skoro sam wcześniej przyznał, iż nie miał problemów z tym, by walczyć ze swoimi kolegami:

Sprawdź!  Jedna z freakowych organizacji zniknie z rynku? Potężne problemy finansowe!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.