FAME MMA

Adamek wyjaśnił, dlaczego nie zawalczy w małych rękawicach! Martwi się o zdrowie rywala

Tomasz Adamek wyjaśnił, dlaczego nie zamierza walczyć na FAME 21 w małych rękawicach. Twierdzi, że nie chce skrzywdzić swojego rywala.

Kilka dni temu głośno zrobiło się po wywiadzie Patryka Bandurskiego dla MMA-BNB. Ujawnił bowiem, że miał bić się z Adamkiem w małych rękawicach, ale ten zmienił zdanie i oświadczył, że albo będą duże, albo w ogóle nie dojdzie do walki:

– Były dogadane małe rękawice. Jak ja mówię na streamie, że były dogadane małe rękawice i są małe rękawice, to są. Nie wiem co się wydarzyło. Po walce Tomasza z Mamedem myślę, że predyspozycja Tomasza pozostawiła wiele, wiele do życzenia i ta formuła została zmieniona. Usłyszałem, że albo bijemy się w dużych albo nie bijemy się wcale. Gdzie miałem to dogadane, nie miałem tego podpisanego, ale słownie było to dogadane. Rafał Pasternak może to potwierdzić.

Teraz również w rozmowie z MMA-BNB Adamek miał okazję odpowiedzieć. Zapewnia, że od początku była mowa wyłącznie o dużych rękawicach i nawet nie brał niczego innego pod uwagę. Dodał również, że martwi się o zdrowie rywala, gdyż w piąstkówkach mógłby zrobić mu krzywdę:

Sprawdź!  Ostre słowa Don Kasjo do Boxdela! "Jesteś tam zwykłym pomyjem! Masz kompleks Don Kasjo!"

– Nie chcę zrobić krzywdy przeciwnikowi, przecież ja jestem pięściarzem. W tych małych, to jakbyś dostał z pięści. Nie chcę na starość kogoś uszkodzić. Życzę sobie widowiska, pięknej walki. Żeby kogoś nokautować i patrzeć jak ktoś leży… Ja nigdy tego nie wiedziałem i nie chcę widzieć, bo to przykre. Rękawice dziesiątki i walczymy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.