UFC

Abdelaziz przeciwnikiem Gaethje vs. Chandler: „Michael Chandler nie zasługuje na nic.”

Ali Abdelaziz nie jest fanem planowanego starcia Justin Gaethje vs. Michael Chandler.

Justin Gaethje nie wystąpił w oktagonie od października ubiegłego roku. Wówczas na UFC 254 przegrał z kończącym karierę Khabibem Nurmagomedovem. Od pewnego czasu obok nazwiska „Highlighta” wspomina się Michaela Chandlera, a pomysł starcia tych dwóch zawodników podoba się Danie White’owi.

Jeden z największych menedżerów fighterów MMA, Ali Abdelaziz w rozmowie z MMA Junkie stwierdził, że Chandler nie zasłużył sobie na tę walkę:

– Uważam, że Gaethje powinien się teraz zmierzyć z Charlsem OIiveirą. Poirier może potrzebować przerwy, a to daje możliwość tym dwóm na spotkanie. Wiem, że UFC chce doprowadzić do walki z Chandlerem, ale on sobie na to nie zasłużył. Ma serię 1-1. Na papierze wygląda to fajnie, ale nie powinno do tego dojść. Powinien siedzieć cicho i poczekać na wybranie przez Justina. Michael Chandler nie zasługuje na nic.

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.