MMA

262-kilogramowa freak fighterka pokazała, jak nie walczyć! Wylądowała twarzą na siatce [WIDEO]

Podczas sobotniej gali freakowej doszło do kuriozalnej sytuacji. Zawodniczka przegrała pojedynek sama ze sobą. Rywalka nie musiała zbyt wiele robić.

Freak fighty w ostatnich latach zyskały ogromną popularność nie tylko u nas w kraju. Gale jednak niewiele się różnią i podczas wydarzeń czy to w Polsce, czy za granicą, dochodzi do bardzo kontrowersyjnych sytuacji. Niedawno głośno zrobiło się o evencie w Rumunii, podczas którego sędzia zaatakował zawodnika w trakcie walki.

Tym razem media obiegły nagrania z czeskiej gali RedFace 3. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę w Pradze. W jednym z pojedynków zestawiono ważącą aż 262 kg Lucię Kotlarovą z lżejszą o 215 kg Reginą Labajovą.

Walka przebiegła co najmniej specyficznie. Kotlarova przy tak gigantycznej wadze ma problemy z poruszaniem się i gdy ruszyła na rywalkę, wylądowała na deskach, padając twarzą prosto w siatkę. Przy upadku miała doznać kontuzji, ale walczyła dalej.

W pewnym momencie Labajova z niewielką siłą odepchnęła przeciwniczkę. Gdy ta padła na deski, położyła jej przedramię na szyi, próbując wykonać coś w stylu słynnego „Saleta choke”. 262-kilogramowa freak fighterka nie odklepała, ale sędzia przerwał starcie, które zostało rozstrzygnięte jako wygrana Labajovej przez TKO.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.