Lupa szczerze o FAME po zmianie organizacji: „Obrośli w piórka. Tam istnieją ci, którzy trzymają palec w du*ie włodarzy”
Były zawodnik FAME w ostrych słowach wypowiedział się na temat organizacji. Stwierdził, że federacja zapomina o tych zawodnikach, którzy od początku ją tworzyli.
Łukasz Lupa w FAME zadebiutował na pierwszej gali. Łącznie dla organizacji stoczył cztery pojedynki i odniósł dwa zwycięstwa. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go na gali Prime Show MMA 1 i już wtedy podczas konferencji nie gryzł się w język.
Stwierdził, że FAME „ma wyj**ane” na swoich zawodników. Dodał, że walki dostają tylko ci, którzy mają większe zasięgi na Instagramie. Teraz freak fighter ponownie zabrał głos w sprawie FAME.
Łukasz Lupa mocno o federacji FAME
Na swoim social mediach Lupa odpowiedział na pytania swoich fanów. Jedno z nich dotyczyło właśnie największej polskiej federacji freakowej – Dlaczego odszedłeś z FAME?
Freak fighter wyjaśnił, że nie odszedł z organizacji, tylko został wyrzucony. Przyznał, że według niego federacja, gdy odniosła wielki sukces, zapomniała o zawodnikach, którzy walczyli dla niej od samego początku.
– Odszedłem? Wypie***lili mnie z hukiem. Tam istnieją ci, co trzymają głęboko palec w dupie wielkim włodarzom. Sorry, ale ja do tych ludzi nie należę 🙂 Poza tym już zapomnieli, kto był z nimi od początku i budował razem z nimi to całe przedsięwzięcie 🙂 Po którejś gali obrośli w piórka, już zapomnieli o takich jak ja czy innych 😉 Życie.
Źródło: Instagram
- Nowy wpis Pereiry wywołał poruszenie: Mam obawy przed powrotem do klatki
- Wojsław Rysiewski wskazał kolejnego rywala Bartosińskiego. Po KSW 119 dyskusja trwa w najlepsze
- Pudzian zaczepił Marconia. Natan odpowiada: Po co ciągle grasz w te gierki?
- XTB KSW 119: Patryk Kaczmarczyk wygrał w Radomiu! Mistrz wagi piórkowej poddał Brichtę
- XTB KSW 119: Wrzosek odklepał duszenie klatką piersiową. Vojcak bliżej rewanżu z De Friesem



