UFC Baku: Hill vs. Rountree Jr.
Baku BakuPo raz pierwszy w historii organizacja UFC zawita do Azerbejdżanu. Galę w Baku uświetni starcie w limicie kategorii półciężkiej, zaś w rozpisce znalazło się miejsce dla Klaudii Syguły.
Po raz pierwszy w historii organizacja UFC zawita do Azerbejdżanu. Galę w Baku uświetni starcie w limicie kategorii półciężkiej, zaś w rozpisce znalazło się miejsce dla Klaudii Syguły.
Doroczny International Fight Week organizacji UFC zakończy się galą z numerem 317. W nocy z soboty 28 czerwca na niedzielę 29 czerwca poznamy nowego mistrza wagi lekkiej.
W sobotę 5 lipca we wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się gala Prime Show MMA 13.
W sobotę 12 lipca organizacja powraca na ekrany odbiorników. Na kibiców czeka nie lada gratka w postaci turnieju o milion w sztabkach złota.
W sobotę 19 lipca na stadionie Wembley w Londynie dojdzie do hitowego rewanżu Ołeksandra Usyka z Danielem Dubois.
Już w lipcu organizacja KSW po raz drugi w historii zawita do Olsztyna. W walce wieczoru gali XTB KSW 108 dojdzie do zderzenia eksplozywnie walczących fighterów wagi piórkowej.
W nocy z 19 na 20 lipca odbędzie się gala UFC 318. Największa organizacja MMA powróci do stanu Luizjana, gdzie pożegnana zostanie jedna z największych gwiazd z tego regionu.
W sobotę, 9 sierpnia, KSW zagości w warszawskim ATM Studio, gdzie odbędzie się gala z numerem 109. Na kibiców czekają nie lada emocje, które zakończy walka o pas tymczasowy.
W nocy z soboty 17 sierpnia na niedzielę 18 sierpnia odbędzie się gala UFC 319 w Chicago. W walce wieczoru zobaczymy hitowe starcie o pas wagii średniej.