UFC 280: Oliveira vs. Makhachev

Etihad Arena Yas Bay Waterfront, Yas Island, Abu Zabi

Największa federacja MMA na świecie ponownie wraca do Abu Zabi! Już 22 października odbędzie się jedna z najlepiej zapowiadających się gal w tym roku - UFC 280.

Babilon MMA 31: Błeszyński vs. Zimmer

Hala Widowiskowo-Sportowa Sportowa 29, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Gala Babilon MMA 31 odbędzie się już w piątek 28 października. W walce wieczoru wieczoru Adrian "Ares" Błeszyński zmierzy się z Dagomirem Zimmerem.

Bellator 287: Piccolotti vs. Barnaoui

Allianz Cloud Arena Piazza Carlo Stuparich, 1, Mediolan

W ostatnich dniach października federacja Bellator MMA zawita do Mediolanu! Na gali Bellator 287 w organizacji zadebiutuje Polak, Kamil Oniszczuk.

Knockout Boxing Night 25

Nosalowy Dwór Resort & SPA Balzera 21d, Zakopane, Małopolskie

Dnia 29 października w Zakopanem obędzie się hitowa pięściarska gala Knockout Boxing Night 25, na której do akcji powróci Krzysztof "Diablo" Włodarczyk!

UFC Vegas 63: Kattar vs. Allen

Las Vegas, UFC Apex

W ostatni weekend października czeka nas kolejna gala w Las Vegas. W main evencie Calvin Kattar zmierzy się z Arnoldem Allenem!

Fame MMA 16

Arena Gliwice Akademicka 50, Gliwice

Już 5 listopada odbędzie się kolejna gala największej federacji freak fight w Polsce! Na Fame MMA 16 kibice ponownie zobaczą występy YouTuberów, influencerów i celebrytów.

UFC Vegas 64: Rodriguez vs. Lemos

Las Vegas, UFC Apex

Już w listopadzie odbędzie się kolejna gala z cyklu UFC Vegas. Po zmianach w karcie głównej main eventem zostało starcie Mariny Rodriguez z Amandą Lemos.

UFC 281: Adesanya vs. Pereira

Madison Square Garden 46 Pennsylvania Plaza (8th Avenue & 33rd Street), New York, NY

Największa federacja MMA na świecie wraca do najsłynniejszej hali na świecie! W nocy z soboty 12 listopada na niedzielę 13 listopada w Madison Square Garden odbędzie się hitowa gala UFC 281.

KSW 76: Rajewski vs. Parnasse

Hala Widowiskowo-Sportowa Sportowa 29, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Dzień po Święcie Niepodległości odbędzie się KSW 76. W walce wieczoru odbędzie się pojedynek o pas tymczasowego mistrza wagi lekkiej!

UFC Vegas 65: Lewis vs. Spivak

Las Vegas, UFC Apex

Derrick Lewis powraca! Jeden z najbardziej lubianych zawodników wystąpi w main evencie gali UFC Vegas 65, gdzie zmierzy się z Sergeyem Spivakiem.

PFL 10: 2022 Championships

Hulu Theater at Madison Square Garden 4 Pennsylvania Plaza, New York, NY

Professional Fighters League kończy kolejny sezon! Gala PFl 10: 2022 Championships odbędzie się na koniec listopada w Nowym Jorku.

Prime MMA 4: Królestwo

Netto Arena Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin

Jeszcze w tym roku jedna z najbardziej kontrowersyjnych freakowych federacji zorganizuje kolejną galę! W Szczecinie odbędzie się Prime Show MMA 4: Królestwo!