GROMDA 21: Polacy zmietli Niemców! Piasek znokautował Taeddy’ego [WIDEO]

Gala GROMDA 21 stała pod znakiem starcia Polskiej Siły z reprezentantami reszty świata. Jednym z tych pojedynków była walka Niemca „Taeddy’ego” z Polakiem Danielem „Piaskiem” Piaskowskim.
Dustin Rabiega, znany lepiej jako „Taeddy”, to postać dobrze rozpoznawalna przez fanów GROMDY. Niemiecki wojownik debiutował już na gali GROMDA 12 i szybko zyskał reputację twardego gracza. W swoim pierwszym starciu znokautował „Mnicha”, a następnie wygrał z „Dynamitem” i „Suchym”. Dopiero Sebastian „Scarface” Skiermański brutalnie zatrzymał jego marsz, rozbijając go bez litości.
Teraz Rabiega wrócił na polską ziemię jako członek teamu Deutschland. Po drugiej stronie ringu stanął Daniel „Piasek” Piaskowski – żołnierz i wojownik, który po zwycięskim turnieju musiał uznać wyższość „Chaci” w walce przerwanej przez kontuzję. Tym razem jednak nie myślał o rewanżu – liczyła się tylko walka o honor i możliwość sprawdzenia Niemca w bezpośrednim starciu na gołe pięści. Taka okazja nie zdarza się dwa razy.
GROMDA 21: Piasek vs. Taeddy – RELACJA
RUNDA 1: Taeddy wyczekiwał i odskakiwał przed atakami Piaska. Polak badał Niemca, który uskoczył przed groźnym prawym sierpem. Dłuższa kombinacja Piaskowskiego, ale groźny cios na korpus w wykonaniu Taeddy’ego. Prawym na tułów odpowiedział Piasek, który wydłużał swoje ataki.
RUNDA 2: Taeddy wszedł z niecelnym atakiem, błyskawicznie zasypał go ciosami Piasek. Niemiec padł na deski i nie zdołał wrócić do gry!
Wynik: Piasek wygrał przez KO w 2. rundzie!